Gebelik

Hayaller hayatlar1234

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
10
3
29
Selam arkadaşlar 3gün adet gecikmem olduğu için geçen hafta pazartesi kadin doğuma gittim beta hcg değerimi 0.01 çıktı doktor tarlusal verdi bir haftadır kullanıyorum ama adet olamıyorum gebelik belirtilerinin hepsini yaşıyorum beta hcg 0.01 çıkıp hamile kalan var mı acaba

Canım tarlusal adet söktürücü değil mi bence adet olabilmen için vermiş doktorun gebelik belirtisi ile adet belirtisi aynı oluyor genelde ama umarım dilediğin gibidir

Canım tarlusal adet söktürücü değil mi bence adet olabilmen için vermiş doktorun gebelik belirtisi ile adet belirtisi aynı oluyor genelde ama umarım dilediğin gibidir
Evet adet söktürücü ama hiç adet olacakmış gibi değilim akintim çok aşırı var adet olacağım zaman benim fazla akintim olmuyordu

Canım değerin 0 imkansız

Merhaba valla bende seninle aynıyım 5 gün oldu adet gecikmesi yaşıyorum 0.200 çıkmış betam ama hamile değilsiniz diyorlar
Benim bugün çok az şekilde kanama oldu ama yerlesme kanamasi olabilir mi bilemedim yarın doktora gidecem inşallah Allah gönlümüze göre verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…