Gebelik

harivefaa

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
716
227
35
Merhaba kızlar sabah iliskiye girince gebe kalma ihtimalimiz daha çok artiyormus ben mesela saat 8 de yaptım 10 dakika sirt üstü yatıyorum sonra yavaştan sol tarafıma uzanıp 1 saat uzanıyorum sonra ayağa kalkıyorum doğru mu kalmamak mi lazım hiç

aslında sabah erkekler daha iyi sperm üretiyorlarmış diye bende duydum ama doktorum sabah akşam fark etmez önemli olan yumurtanın çatlama zamanına yakın olması demişti

Bence ayaklarını havaya doğru uzat yatak başlığına doğru 30 dakika dur o şekilde saçını bilmem de

Bence ayaklarını havaya doğru uzat yatak başlığına doğru 30 dakika dur o şekilde saçını bilmem de
Birde mesela ilişki sırasında kalcamin altına yastık koydum ama sonraki günler çok kasık ağrım vardı sirt ağrım vardı dedim acaba yastık mi yaoiyir yastık kullanmadim

Sabah olayı doğru ama 1 saat uzanmaya gerek yok en fazla 20 dk

Bununla ilgili uluslararası çalışma var. İnternette sorgularsanız İngilizce olarak makaleyi bulabilirsiniz. Sabah saatlerinde spermler daha verimli oluyormuş hatta saat bile verilmiş 07:00 ortalama alınmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…