Gebelik

aysecikcik66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
74
11
28
Arkadaşlar bugün adet günüm dün ve bu sabah test yaptım beş dk dolmadan silikti. Bugün kan verdim acilde. Sonuç 4.54 çıktı. Acil doktoru hamilesiniz dedi. Benim gibi olup yükselen varmı içşm

Arkadaşlar bugün adet günüm dün ve bu sabah test yaptım beş dk dolmadan silikti. Bugün kan verdim acilde. Sonuç 4.54 çıktı. Acil doktoru hamilesiniz dedi. Benim gibi olup yükselen varmı içşm
Acil doktoru nasıl bu kadar kesin konuşabiliyor anlamadım. Yükselme olabilir de olmayabilir de. Ama bence kimyasal gibi duruyor. Hakkınızda hayırlısı olsun 2 gün sonra testi tekrarlayın artışı kontrol edin

Yavaş yavaş yükselir değer, hadi bakalım sağlıkla kavuş inşallah

Acil doktoru nasıl bu kadar kesin konuşabiliyor anlamadım. Yükselme olabilir de olmayabilir de. Ama bence kimyasal gibi duruyor. Hakkınızda hayırlısı olsun 2 gün sonra testi tekrarlayın artışı kontrol edin
Siz peki neye göre bence kimyasal diyorsunuz? Bir anneye şak diye hiçbir arguman olmadan bu yorumu yapmak ne kadar doğru? Hep diyorum değer gökten zembille şak diye 300/500 olmuyor gün gün artıyor.
Konu sahibi iki günde bir kan verip takip edin umarım gönlünüzden geçen gibi olur.

Aminn inşallah üzülmek istemiyorum çünkü daha bugün adet günüm. Gecikme olsaydı 20 30 ları görürdüm diye düşünüyorum nasip olursa ilk gebeliğim olacak

Aminn inşallah üzülmek istemiyorum çünkü daha bugün adet günüm. Gecikme olsaydı 20 30 ları görürdüm diye düşünüyorum nasip olursa ilk gebeliğim olacak
İnşallah gönlünüze göre olur. Bende reglime 3 gün kala 11.89la öğrendim. Zamanla arttı umarım sizinde artar. Süreç içerisinde her şey olabiliyor tabi ki ama iyi düşünün sizde

Ben kendi fikrimi belirttim. Adet günü normalde bu kadar düşük değer çıkmıyor, geç döllenme de tanıdığım insanlardan dolayı değeri düşük gördüm. Niye umut mu vermeliydim illa? Fikrimi belirttim sadece ve iki güne tekrar kan versin dedim. Ben acil doktoru gibi kesin konuşmadım sonuçta :) 5 üstü gebelik geçiyor zaten bu değere bakarak hamilesin diyemezsin ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…