Gebelik

rabiayavuz

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2023
171
19
26
Ben adetten 3 gün sonra iliskiye girdim eşimle ardindan yumurtlala oldu ve ondan sonrada en son ilişki tarihimiz 19 Haziran di sizde gebelik olma ihtimali var mı çünkü yumurtlamadan hem önce hemde sonra oldu bir sonraki adet tarihim 1 temmuz

6 aylık hamile biri vajinal ulturasonda belli olur mu ben bir ilişki yaşadım bana alttan muayene yapıldı rahimde bişey yok denildi Karın ulturasonu yapılmadı 6 aylık olmuş olsa dahi vajinalden bakınca gözükür mü bebek

6 aylık hamile biri vajinal ulturasonda belli olur mu ben bir ilişki yaşadım bana alttan muayene yapıldı rahimde bişey yok denildi Karın ulturasonu yapılmadı 6 aylık olmuş olsa dahi vajinalden bakınca gözükür mü bebek
Ya bebek. Vajinadan bakıldığında gözükür ama 6 aylikllen neden vajinadan bakılıyor onu anlamadılar

Normal gözle de görülür yani karnınız şişiyor ya hani..
Dalga mı geçiyorsunuz?

Ben adetten 3 gün sonra iliskiye girdim eşimle ardindan yumurtlala oldu ve ondan sonrada en son ilişki tarihimiz 19 Haziran di sizde gebelik olma ihtimali var mı çünkü yumurtlamadan hem önce hemde sonra oldu bir sonraki adet tarihim 1 temmuz
Belirtilerinizi takip edin. Son bir hafta kalmış beklenen adet tarihine

Öncelikle meraba ben yeni üyeyim benim de eşim gurbette çalışan biri daha önce sprelliydim ama çıkardım simdj adetim düzenli ve geçen ay eşim adete bir gün kala geldi ilişki oldu ama adetim ilk defa 10 gun gecikti 10 günün sonun da adet oldum oda 3 gun surdu ama aşırı yoğundu ilk 2 gun eşim daha gitmemişti adetim bitti 4 üncü gun iliski oldu yanj 16 haziran adet oldum 20 sinde beraberlik oldu şimdi aşırı göğüs agrim akintim var acaba yumurtlama mi oldu eğer adetim 10 gün gecikmeseydi yumurtlama tarihim 19 20 ydi çünkü adetim düzenliydi bana sa yardımcı olun lütfen hakkınızı helal edin uzun oldu

X