Gebelik

rabiayavuz

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2023
170
19
26
Herkese iyi geceler benim bir sorum olacaktı adetim 5 Haziranda başladı 10 Haziran da bitti ben yumurtlama gunuke 3 gün kalarak eşimle iki defa birlikge olduk korunmasız 17 Haziran da yumurtlama günüm ve bugün değil ama anca 19 Haziran da eşimle birlikte olabilirim acaba hamile kalma ihtimalim var mi

17sinden önce ilişkiniz olsun 19unda tekrar yaparsınız

gerçi bugün ayın 18miş bende günler karıştı ovulasyon yaptınız mı peki piki gördünüz mü?

hiç ona bakma kuzum. benim reglim 11 mayısta bitti, 12 mayısta ilişkiye girdik ve hamile kaldım. yani ne zaman olacağını bilemiyorsun zaten spermler 5 güne kadar döllemek için bekleyebiliyor tüplerde.

hiç ona bakma kuzum. benim reglim 11 mayısta bitti, 12 mayısta ilişkiye girdik ve hamile kaldım. yani ne zaman olacağını bilemiyorsun zaten spermler 5 güne kadar döllemek için bekleyebiliyor tüplerde.
Ahaha çok iyiymis
Güzel o zaman tutm ihtimali yüksek zamanlar inşallah pozitifi görürsünüz
İnslalah ya bakalım çok isterim yani bir kızım var bir tane daha istiyoruz bakalım eşimle değerlendiriyorum arrik yani ne zaman olursa rabbim ne zman verirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…