Gebelik

rojda mersin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2023
13
1
25
Merhaba! Lütfen yardım edermişiz çatlatma iğnesi oldum 3. Deneme kan verdim 5.07 çıktı asistan gebeilık yok dedi adet oldum ama adet gibi değil bildiğiniz çamur gibi 3 gün sürdü az az normalde adetim 5 gün sürerdi 3. Gün bitti

Merhaba. Üstüne görme yaşamış olabilirsiniz belki m geç dollenmlerde olabiliyorm gebelik testinin varsa bı test yapın isterseniz

Ne zaman verdiniz? Sonucu söyledikten sonra adet oldum demissiniz . Olay akışını sıralı yazarsanız daha sağlıklı bir iletişim olur . Bugün mu çıktı bu değer?
2 hafta önce çatlatma iğnesi oldum kan verdim 05.07 çıktı ama gebelik yok dendi adet gibi çamur kanama geldi ama kan değil çamur günü az az geldi

Ya anladım da kanı bugün mu verdiniz dün mu verdiniz 3 gun önce mi 5 gün önce mi? Israrla sorma sebebim eğer üzerinden zaman geçtiyse üzerine görmüş olabilirsiniz bunu anlamaya calisiyorum
İki hafta önce çatlatma iğnesi yapılmış. İki hafta bitince kan vermiş ve 5.7 çıkmış sonuç. Kanı verdikten sonra regle benzer bi kanama olmuş. Bence kimyasal geçirmiş ama sadece tahmin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…