Gebelik

Melekbzkrt

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
261
13
21
Son adet tarihime 10 haziranda olmustum ona gore 7 haftalık hamileyim en son 25 temmuzda gittim kese gozukuyordu 2 mm di doktor dedi 1 hafta sonra gel kalp atsna bakalm dedi Bugun hafif cok az kahverengi akntm geldi tedirgin oldum arastrdgmda normal gozukuyordu dun kuzenim beni cok sinir etmisti Ayagmla Vurdum ona yerde oturuyordu vurdum ayagmla bu dabahta hafif cok az kahverengi gelince tedirgin oldum az once baktgmdada beyaz akntı gelmsti yine bi acklk getirin lutfen n

Son adet tarihime 10 haziranda olmustum ona gore 7 haftalık hamileyim en son 25 temmuzda gittim kese gozukuyordu 2 mm di doktor dedi 1 hafta sonra gel kalp atsna bakalm dedi Bugun hafif cok az kahverengi akntm geldi tedirgin oldum arastrdgmda normal gozukuyordu dun kuzenim beni cok sinir etmisti Ayagmla Vurdum ona yerde oturuyordu vurdum ayagmla bu dabahta hafif cok az kahverengi gelince tedirgin oldum az once baktgmdada beyaz akntı gelmsti yine bi acklk getirin lutfen n
Benim de olmuştu yerleşme kanaması olabilir ama yine de doktorunuzla görüşün muayeneye gidin derim ben öyle yapmıştım

Benim de olmuştu yerleşme kanaması olabilir ama yine de doktorunuzla görüşün muayeneye gidin derim ben öyle yapmıştıhaft
Haftasonuna girdik Bugunde koye gidicem İNSALLAH Bi Terslik Olmaz 10 agustosta randevum var olmadı 10 agustostan once giderim suan kahverengi akntı durdu beyaz akntı geliyor bi skntı ckmaz İNSALLAH AMA Agzmda acmsı zehirlenmis gibi bir tat var

Kendini tedirgin etme canım benımde gecen temizlikten çok yoruldum geldi bikere gecti sonra olabilir ani hareket ettin diye ama dikkatli ol

Haftasonuna girdik Bugunde koye gidicem İNSALLAH Bi Terslik Olmaz 10 agustosta randevum var olmadı 10 agustostan once giderim suan kahverengi akntı durdu beyaz akntı geliyor bi skntı ckmaz İNSALLAH AMA Agzmda acmsı zehirlenmis gibi bir tat var
Yani bilemiyorum ben daha öncesi de düşük yaşadığım için gördüğüm gibi gittim için rahatladı. Siz bilirsiniz ☺️

Kızlar merhaba adetim 2 gün gecikti doktor 17 sinde yumurtanın catladigini söylemişti 16 sında ilişki oldu bu hafta da kabızlık yaşadım bel ağrısı da vardı ve koyu sarı yapışkan gibi akintim var gebelik olma ihtimali varmı

Merhaba, kahverengi akinti progesteron azliginin belirtisi olabilir. Ve buda hamileligin ilerlemesi ve tutunmasi icin cok onemli. Doktora gitseniz iyi olur ovul ya da hap verir. Bende olmustu ve hemen doktora gidip tedaviye basladik.

Bunları okuyunca korkuyorum bebek boyle kolay dusen bıseymı bukadarcık seyden etkılenıyor mu dıye😂😂ben hıc yerımde duramamda hatta annem buzagı yavrusu gıbısın der😊🤪bence sırf o hareketı yaptınız dıye gelmemıstır,yerlesıyor olabılır kahve olması eskıden kalma oldugunu gosterır zaten ama devam ederse dr unuza gorunun tabıkı.

Merhaba 7haftalık için kese boyutu normal mi dedi doktor? Son durum nedir aynı durumdayız şu anda inşallah hayırlı haber

X