Gebelik

yenievlibirbayann

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
81
-3
21
Selam kizlar
Ben bu ay adet gordum ve pazar gunu benim yumurtlamam basladi pazartesi iliskiye girdim ve adetden bi kac gun sonrada girdim benim hala bi bel agrim var cokta birsey yapmiyorum adet oldugumda agriyan bel agrisi bazende karnimin altinda oliyor agri adet oldugunda olan agri neysden kaynaklna bilir hic boyle birsey yasamadim ben

Selam kizlar
Ben bu ay adet gordum ve pazar gunu benim yumurtlamam basladi pazartesi iliskiye girdim ve adetden bi kac gun sonrada girdim benim hala bi bel agrim var cokta birsey yapmiyorum adet oldugumda agriyan bel agrisi bazende karnimin altinda oliyor agri adet oldugunda olan agri neysden kaynaklna bilir hic boyle birsey yasamadim ben
Yumurtlama dönemindesiniz. Gayet normal.

Olabilir. Yeni evlisiniz sanırım. Hormonal değişiklikler birçok değişiklik yapabilir. Belki de üşüttünüz. Devam ederse yine de Dr gidip sorabilirsiniz. Ama yumurtlama dönemlerinde bazen olur bazen olmaz ağrı bende de.
Peki hamilelik olamazmi acaba. ? Cok istiyorum cunku adetden sonra iliskiye girdim yumurtlama gunumun ikinci gunude girdum olma ihtimali dusukmu ki?

Peki hamilelik olamazmi acaba. ? Cok istiyorum cunku adetden sonra iliskiye girdim yumurtlama gunumun ikinci gunude girdum olma ihtimali dusukmu ki?
Tatlım daha önce de çok konu açtın bu şekilde. Test yaparsın silik olur kan verirsin ne bileyim ilişki üzerinden 10 gün geçer anlarım da sürekli ilişki oldu gebelik olur mu tarzı soruyorsun. Sence bu bizim bilebileceğimiz bir şey mi?Allah bilir. Ha belirtin devam eder test yaparsın ne bileyim Dr gidersin okey ama adetten ya da ilişkiden 2 gün sonrasını kimse bilemez Yani olabilir olmayadabilir. Anlayamıyorum seni.

X