gebelik yok diyorlar ama...

masum_pisi06

tutun bana meleğim...
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2010
1.225
0
arkadaslar mrb ya bugun butun hayallerim umutlarım tuzla buzla oldu size kısaca anlatayım ben 14aylıkewliyim ve bu ay korunmayı bıraktık en son 12 mayısta adet gördüm 26mayısta ara kanamam oldu ama bunun sebebini doktorum çatlama kanaması olarak değerlendirdi fakat ben korunmayı bıraktıktan 1hafta sonra celişkide kalıp ertesi gün hapı içtim ara kanamayı oda yapabiliyorumus. neyse ama ara kanamadan sonra adet gunumde adet görmem gerekirken ben 9gun geciktim ayın 9unda olmam gerekiryordu ayın 8inden beri gögüslerim şiş belimde ağrı kasıklarım ara ara sancı ve hiç olmayan su gibi bi akıntı var fakat adet yok.Bugun kan tahlili yaptrıdım bebk yok dediler. gec döllenme olmus olabilirmiş yada baska bişi bilmiorum cok karısık karma karısık yardım edin bana ltf edin mafoldumben

Canım geç döllenme olabilir ama bunu anlamanın tek yolu kan testi.Bence bir kaç gün sonra kan testini tekrar yaptır.Herşey gönlünce olsun....

daha öncede almıstım ertesi gün hapı ne ara kanaması nede gecikme yapmıstı psikolojim cok bozuldu kızlarmafoldumben

aynısı benim başıma geldi ara kanaması sandım ama değilmiş normal adetmiş.1 ay sonra ara kanaması sandığım tarihte adet oldum tekrar

peki belirtilerin cok öncemi baslamıstı yoksa adet olmana yakın mı? ben 9gundur ha oldum ha olacağım diyorum alt üst oldumbilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…