gebelik ve ilaç kullanımı

sinop

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
6
0
merhaba arkadaşlar benim adet günüm 2 gün geçti hamile olabileceğimden şüpheleniyorum.adetim 1 gün geçtiğinde unutarak soğuk algınlığı için sadece 1 adet katarin aldım sonra hamile olabileceğimi düşünerek içmedim.Eğer hamile isem bunun bebeğe bir zararı olurmu bilen varsa lütfen acil cevap çok korkuyorum

hayır canım kesinlikle bebeğe zararı olmaz.inşallah hamişelsindir bu arada.

canım madem şüphen var kan tahlili yaptır için rahatlasın. öyle acabalarla yaşanırmı? bir netleştir durumu sonra zaten ilaçlar belli olur yasaklar ve yasallar diye...

cnm o içtigin ilacı bilmiyorum ama bazı agrı kesiciler hamilelikde içiliyo majezik parol benim bildiklerim seninkinin zararı varmı bilmiyorum ama erken gebelikde hiç bir ilaç dokunmuyo diye biliyorum

merhaba,

benimde aynı tarzda bir problemim var. Ben de bilmeden kas gevşetici kuiflex kullandım. O yüzden sana tavsiyem kullandığın ilaçtaki maddelerin güvenilir olup olmadığını anlamak için, ilacın içindeki maddeleri '' www.safefetus'' com sitesinden sorgulaman. Ama ilaç adıyla arama, içindeki maddeleri araştır. O zaman bulabilirsin. Öptüm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…