Hamilelik Belirtileri Gebelik varmı yokmu

Balkizlarinannesi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2022
3
0
34
Merhaba bayanlar direk konuya giriyorum en son 28.05.2022 de adet oldum.cocuk istiyoruz bu arada korunmasız ilişkiye giriyoruz.bir ay öncesi kadar iki damla pembe akıntı geldi bitti.ve ben hala adet olmadim.kan testi verdim negatif evde idrar testi negatif.testler negatif olup hamile olduğunu öğrenen varmi.yada ben erkenden menopozami girdim

Canim sen mayis ayinda en son adet oldun?? Ve su an 8. aydayiz, yani hamile olsan testlerde cikardi, ayrica 3-4 aylikken kadinlarin göbegi bile ortaya cikiyor.. bence acilen bi doktora görün

Çok fazla düşündüğün zamanlarda da adet tarihi şaşıyor biraz akışına bırakın kafaya takdıkça geç oluyor

Merhaba ben adetten 3 gün önce test yaptım negatifti. Sonra adet günü yaptım pozitif çıktı umudunuzu kaybetmeyin.benim de son adetim 25.07.

Merhaba ben adetten 3 gün önce test yaptım negatifti. Sonra adet günü yaptım pozitif çıktı umudunuzu kaybetmeyin.benim de son adetim 25.07.
Ben bugün Dr gittim rahimde kalınlaşma var dedi adet söktürücü verdi ama onun yanında folik asit ye verdi bebek varsa bu ilacida kullan zarar gelmesin dedi rahim ağzında kararma olduğu için şeker var dedi bebek düşünme bu aralar riskli gebelik olur bebeğinde şeker hastası olur dedi dahiliyeye randevu alicam bakalım hayırlısı.ilaci kullanıp kullanmamak ya kararsız kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…