Aile Planlaması Gebelik var midir

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

clr2125

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
498
218
32
Ben iğne vuruluyordum her ay fakat geçen ay hap kullandım ama adet olmadım hala gebelik var mıdır?

Düzeni kullandiysaniz sanmıyorum ama bi gebelik testi yapin emin olmak icin
Sadece ikinci günü içmeyi unutmuştum . Sonra üçüncü günü devam ettim . Ama öğrendim ki unuttuysan eğer diğer gün iki tane icmen gerekiyormuş. Evt test yaptım az önce negatif çıktı 👍

Sadece ikinci günü içmeyi unutmuştum . Sonra üçüncü günü devam ettim . Ama öğrendim ki unuttuysan eğer diğer gün iki tane icmen gerekiyormuş. Evt test yaptım az önce negatif çıktı 👍
Adetiniz gectiyse ve negatif ciktiysa yoktur. Ben su zamana kadar cok test yaptim hicbirinde yaniltmadi

Olabilir mi? Gerçekten ne bilim hiç bu şekilde düşünmemiştim.
Yani benim arkdsta olusmustu ama gecici bi kist ama dogum kontrol hapi kullanlarda olmuyo diye biliyorm doktor ilac verdi gecmisti. Yinede sizin akliniza kotu bisey getrmeyeyim yani gitmekte fayda var dediniz gibi 15 gun kisa bi sure degil belki stresten falan gecikmise olabilir

Yani benim arkdsta olusmustu ama gecici bi kist ama dogum kontrol hapi kullanlarda olmuyo diye biliyorm doktor ilac verdi gecmisti. Yinede sizin akliniza kotu bisey getrmeyeyim yani gitmekte fayda var dediniz gibi 15 gun kisa bi sure degil belki stresten falan gecikmise olabilir
Anladi

Anladım peki çok teşekkür ederim sorumu cevapladiginiz için.

X