Gebelik var mı ?

_tiffany_

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
233
118
5. Gün embriyosu donmuş transfer ..Transfer hariç 6 transferle 7. Günüm.Kan testime daha var…Erkenden kan testi vermek istemiyorum.Erken gebelik testi böyle çıktı.Sabah ilk idrarım değildi.Yarın tekrarlayacağım.Sizce silik çizgi var mı? Böyle görüp gebe olan var mı?

Eklentiler

• IMG_6218.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 75
Bende gördüm hayırlı olsun☘ ilk idrarla daha net gözükecektir.

Bende gördüm canım maşallah.. benimde bugün 4. Günüm transfer hariç heyecanla merakla bekliyorum test günümü belirtilerin neydi acaba varmiydi
Ben pek belirti görmedim hatta yazdım buralara bişey hissetmiyorum diye Çok hafif belim ağrıdı arada onu da açık yattım diye düşündüm.Yani belirti görmedim.İnşallah pozitif olmuşumdur sağlıkla ben de…Belirti aramamak lazım.Sende iki üç güne erken gebelikle bir denersin sonucu yaz

Bende bugün biraz evde dolandım bi el atayım dedim artık hafif batma ve bel ağrısı oldu uzaninca geçiyor ama inşallah bebeğim yapıyordur 8. Günde test yapmayı düşünüyorum

Ever var ilk günler silik çıkıyor hep

Benim de böyle çıkmıştı 6. Gün. Erken kan vermeni tavsiye etmem.Erken dönemde kan verip az arttı,çok arttı 2 günde bir o strese girme.12.günü beklemeni öneririm.
Yok doktorun dediği gün kan vereceğim ama dayanamadım artık erken gebelik yaptım Silik de olsa çift çizgi görmek içimi kıpır kıpır etti.İnşallah devamı gelir Amin.Siz yavrunuzu kucağınıza aldınız mı?

Gayet net:)Hayırlı olsun
Resmen hamilesin ilk transferin mi

Geçen başka konunuza da yazmıştım:)Ben şuan yeni gebeyim 7 haftalıklar:)

Ay heyecandan unutmuşum kusura bakmayın doğru.Ben de nick tanıdık geldi diyordum Maşallah darısı başıma çok teşekkür ederim.Bakalım benim sonuç ne olacak
Artık rahatla biraz,çift çizgiyi gördün şimdilik test gününe kdr tadını çıkar.Sağlıcakla devam etsin tüm süreç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…