Gebelik var mı yok mu?

Ayse42

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
15
1
31
Merhaba hanımlar, ben adete 4 gün kala gebelik planladığım için erken gebelik testi yaptım silik çizgi çikti. Ve ardından kan verdim değerim 9.2 çıktı sizde gebelik var mıdır? Başıma aynı durum gelen var mı?

5den yukarısı pozitif sayılıyor. Bende 4,53 çıkmıştı yükselme ihtimali çok fazla demişlerdi öyle de oldu. 2 günde bir kan verin takip yapın. Hayırlı olsun🌸

Merhaba hanımlar, ben adete 4 gün kala gebelik planladığım için erken gebelik testi yaptım silik çizgi çikti. Ve ardından kan verdim değerim 9.2 çıktı sizde gebelik var mıdır? Başıma aynı durum gelen var mı?
5 ve üzeri gebelik hayırlı olsun sağlıkla ilerler çok erken yakalamışsin 2 güne bir kanver ilerlemesini takip et inşallah tutunur ve sağlıkla doğar

Aslında 10 ve üzerinde gebelik var kabul edilir dedikleri için biraz şüphelenmiştim. Teşekkür ederim❤

Ben adete 6 gün kala 8.2 öğrendim yükselir bence

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim

Gebelik testleri hamilelik disinda acaba ne yuzunden silik cizgi cikarir hormon falan dicem de boyle sorun yasayan oldu mu acaba birsuru test hepsinde silik cizgi var kanda 0.8 kafam cok karisik boyle sorunlar yasayan oldumu acaba

X