Gebelik testindeki sonuç için yardımcı olur musunuz?

albeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2010
406
2
,Arkadaşlar bu akşam saat 5 gibi gebelik testi yapmıştım. Tek çizgi çıkmıştı. Yaptığım testi atmamıştım. Şimdi baktığımda yani aradan 5 saat sonra yanında silik pembe bir çizgi daha var. Bu mümkün mü?

Ya 5 sat sonra belirginleşmesi normal mi? Hiç böyle bir şeyle karşılaştınız mı?

hayatım normalde testlerin içersinde ilk 5 dakikada cıkan sonucu dikkate alın diye yazıyor...
ama olamaz diye birşeyde yok..bence zaten hamileysen yarın ilk idrarınla testi tekrarla o zaman kesin sonucu alırsın..hamileysen ilk 5 dakika içersinde silikte olsa cıkar..bol şanslar..sonuctan bilgilendir canım..

Sağol canım ya. çok umutlanmayım o zaman. Bir kişi daha benim gibi olmuş. Çöpe atmış sonra baktığında siliklik varmış.Bu bir tesadüf mü yoksa bu durumu yaşayan başkaları da var mı?

Üstelik en fazla 1 haftalık gebelik olabilir..Çünkü daha geçen hafta perşembe çatlama iğnesi vuruldum.Yani bence de olma ihtimali düşük. Dura dura belirginleşmiştir..

Üstelik en fazla 1 haftalık gebelik olabilir..Çünkü daha geçen hafta perşembe çatlama iğnesi vuruldum.Yani bence de olma ihtimali düşük. Dura dura belirginleşmiştir..

hayatım çatlatma iğnesi vuruldaysan onun etkisi olabilir...bende vurulmuştum catlatma iğnesi dr. söylemişti gebelik testi yaparsan pozitif cıkar..iğnenin içindeki maddeler pozitif cıkarıyomuş..
istersen kendini cok ümitlendirme adet gününü bekle bakalım...hayırlısı...
daha bugün bir arkadaşın ücüzleri olucanı öğrendik..klomen ve catlatma iğnesi oldu..
darısı bizilere olsun canım....

hayatım çatlatma iğnesi vuruldaysan onun etkisi olabilir...bende vurulmuştum catlatma iğnesi dr. söylemişti gebelik testi yaparsan pozitif cıkar..iğnenin içindeki maddeler pozitif cıkarıyomuş..
istersen kendini cok ümitlendirme adet gününü bekle bakalım...hayırlısı...
daha bugün bir arkadaşın ücüzleri olucanı öğrendik..klomen ve catlatma iğnesi oldu..
darısı bizilere olsun canım....

İnşallah arkadaşım ya...İnsan kendini ne kedar engellemeye çalışsa da ümitleniyor...Arkadaşın için çok sevindim....Sağlıklı bir şekilde kucağına almasını diliyorum...Darısı bütün isteyen anne adaylarının başına..

İnşallah arkadaşım ya...İnsan kendini ne kedar engellemeye çalışsa da ümitleniyor...Arkadaşın için çok sevindim....Sağlıklı bir şekilde kucağına almasını diliyorum...Darısı bütün isteyen anne adaylarının başına..

evet ne kadar düşünmeyelim desekte olmuyor...ama inş. senden iyi haber alacağıma dair içinde bir his var..allahım inş. göbüşüne bebişini koymuştur..
evet canım darısı bütün bebiş isteyenlere olsun...:Saruboceq:

canım test bekleyince benim tek çizgide çift olmuştu bikez.olabiliyo bazen.adetin 1 hafta gecikmeden test yapma dicem ama insan dayanamıyo.inşallah hamilesindir canım benim

tatlım benim de aynısı oldu çöpe attıktan sonra bir baktım silik çigi içinde idrar dura dura asitlenme oluyormuş zaman geçtikçe oluyormuş ondan ümitlenme tatlım ama inş en kısa zamnda olur canım

ALLAH en ksa zamanda size vee tüm bebek isteyen arkadaşlara sağlklı hayrl evlatlar nasip etsin inş. ama 5 dk içinde silikte olsa çkar sonra bakma bence zten baktkça yoksa bile çizgi görüyorsun çoook geldi başıma

,Arkadaşlar bu akşam saat 5 gibi gebelik testi yapmıştım. Tek çizgi çıkmıştı. Yaptığım testi atmamıştım. Şimdi baktığımda yani aradan 5 saat sonra yanında silik pembe bir çizgi daha var. Bu mümkün mü?

Canım benim başıma da gelmişti. Saatler sonra ikinci çizgi çıkmıştı ama gebelik yoktu. Yani inşallah hamilesinidr ama fazla ümitlenme yine de sonra üzülmemek için.

X