gebelik testinde hamileyim :)) kan testinde değilim :))

naz1969

NAZ abla olmk istyr..
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
1.470
3
adetime 10 gün var öylesine bir test yaptım hani evde çok var ya :))) şizofreni oldum hamile kalamadım işde bende :))
bi bakdım silik çizgi nasıl olur diye heycan yaptım :))bi sonuç bekleyerek yapmadım sadece negatifi görünce biraz daha sakinleşeyim diye yapmışdım :))

sonra bii test daha yaptım oda aynı çıktı hamile olma şansım yükseldi :))
sabahı bekleyemedim özel bi hastaneye gittim bi saat snra test sonucu veriyorlar diye :)) yaptırdım kocaman bir NEGATİF Cevabı aldım :))

çok üzüldüm ama neden hep ben neden hep böle aksilikler beni buluyor diye söylenmekten kendiimi alamadım..

hala acaba hamilemiyim diycek kadar kötüyüm ((((((((

rabbim isteyen herkese versin aralarndan benide ayrı koymasın

oysaki mayıs ayında her gün bir hamile gördüğüm arkadşlarım için çok mutlu oluyordum benm içinde şanslı olcak hayırlısıyla diyordum ((

kısmetimde yokmuş :/

umudunu yitirme halen sansın var bence adetine 2 gün kala baslarsın yapmaya testlerini

testi çok erken yapmışsın adet gününü bekleyip o zaman yapmalısın

bilyrm cnm erken yaptığımı öylesne yaptım işde negatifi görnce bikaç gün rahatlyck düşnmyckdm ( ama daha çok üzüldm oysaki geçen ay söz vermişdim kndme şizzofreni olmaycğm diye ama yine duramadım

umudunu yitirme halen sansın var bence adetine 2 gün kala baslarsın yapmaya testlerini

az önce aynı başlıkla açşmış başka bir yazı gördm başka biride aynısını yaşamış :)) ve hamişmişş adet gününde çıkmış :))

İdrarda pozitif çıkıp kanda negatif çıkması çok karşılaşılır bir olay değil aslında, biraz tuhaf bir durum. Hissettiğin o "acaba" duygusunun seni ne derece gerdiğini o kadar iyi anlayabiliyorum ki. Aşılama ve tüp bebek deneyip tutmamış ve sonra kendi kendine hamile kalmış bir insan olarak tüm kalbimle dilerim ki şimdi değilse bile en kısa zamanda hayırlısıyla hamile kalasın. Kan testini nasıl bir laboratuvarda yaptırdın? Bazen çok da iyi durumda olmayan yerlerin laboratuvarında sorun çıkabiliyor. Bu nedenle bence adet tarihini bekle ve sonra tekrar bir kan testi yaptır derim. Dilerim hamilesindir.

tatlım daha çok var adetine ve muhtemelen yumurtlama günlerinde olmalısın hesaplamalara göre.ve bazı gebelik testleri yumurtlama günlerndede çift çizgi gösteriyormuş...belkide yumurtluyorsundur denemeye devam...

erken bi tarih demoralize olma adet gününü geçmesini bekle iki gün geçincede kan testi yaptır. canını sıkma muhtemel hamilesindir.

tşk ederim cnm benim..Rabbim sağ salim kucağna almayı nasip etsin ve isteyen herkese versin kimsenin kucağnı boş bırakmasın.Bnm 5 yaşnda bir kızım var uzun süre korundğm için hemn hamile kalamaıyrm sanırım.Ve çok fazla istyrm hemen olsn istyrm .10 gün vaar iken bunları yaşamşdm özel bir hastanydi ama bilmyrm yne rabbim hayırlısı versin.umutluyum hala belki kendmi dinliyrm ama sol kasığm çok ağrıyr ve beyaz akntm var ynede bilemyrm .28 bat :))29 evllk yıldönmm bütün heeyecanm bunun için :))
rabbim herkesin gönlüne göre versin dualarnı kabul etsin.

mayıs aynda çok hamişimz oldu hepsinin adına ayrı ayrı mutlu oldum raabbim sağ salim kucaklarna almayı nasip etsin..

tatlım daha çok var adetine ve muhtemelen yumurtlama günlerinde olmalısın hesaplamalara göre.ve bazı gebelik testleri yumurtlama günlerndede çift çizgi gösteriyormuş...belkide yumurtluyorsundur denemeye devam...

yumurtlama günlerim yeni bitti :)) ovulasyn kullandım zaten cnm ben erken davrandm hepsi benm yüüzmdn hher ay sabırla adetimi beklycm dyrm ama bekleyemyrm (
hayırlısı olsun bekliyrm umudum var hatta şizofreni hamişim diye yok diyrm ben hamileym :))

erken bi tarih demoralize olma adet gününü geçmesini bekle iki gün geçincede kan testi yaptır. canını sıkma muhtemel hamilesindir.

canım benim ya negüzel hamilesindr demişsin:) hamile olsamda bu ay bu mutllk yeter bana merak etme değilsem çok üzülmycm:)
tek sıkıntım merak sanırım oda bat 28 :)) evllk yıldönm 29 mayıs :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…