Gebelik testinde bunu gören var mı?

Nurerdas02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2024
14
6
26
Merhaba hanımlar, ben 1 buçuk senedir evliyim. Evliliğimden 4 ay sonra hamile kaldım ama boş gebelik olduğu için kürtaj oldum, 1 ay sonra tekrar hamile kaldım fakat 2. ayımda düşük gerçekleşti ve tekrar kürtaj oldum. Doktorumun tavsiyesiyle 6 ay ara verdim ve yumurta rezervim güzel çıktığı için tekrar denemelere başladık. Şu anda vitamin ve kan sulandırıcı kullanıyorum doktor tavsiyesi ile. Son yumurtlama dönemini değerlendirdik eşimle, regl günüme 4 gün var ve merak edip erken gebelik testi aldım ve bu şekilde oldu. Sizce test bozuk olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_3092.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 59
Çok damlamış veya kapta tutmuş olabilirsiniz, dağılmış, kaset test daha güvenilir sonuç veriyor

Başka test varsa tekrarla canim

Canım sanırım test bozuk. Bir kez benimde başıma geldi, hamileyim diye çok sevinmiştim ertesi gün başka testle tekrarladigimda negatifti. Ama seninki umarım benim tecrübeme benzemez ve hamilesindir

Canım sanırım test bozuk. Bir kez benimde başıma geldi, hamileyim diye çok sevinmiştim ertesi gün başka testle tekrarladigimda negatifti. Ama seninki umarım benim tecrübeme benzemez ve hamilesindir
Bende o zaman işimi sağlama alıp adet günümü bekleyeyim, morallerimiz bozulmasın Çok teşekkür ederim

Bende aynı durumdayim seninki belli gene resimde benim resimde belli değil ama ben goruom o kadar silik bakalım bel kasik ağrım var akıntı uyku isteği ama bilmiyorum baklim hayırlısı
Belirti olarak benimde çok fazla kaşık ağrım var regl olucakmış gibi, sırtımda başımda ağrı dolaşıyor sürekli. Benimde gün içinde uyuyasım geliyor sürekli ama gece uykumdan uyanıyorum rahat uyuyamıyorum, düşük yaptığım gebeliğimde de gece uyku problemi yaşıyordum. Kaç gün var adetine? İnşallah gönlünce olur canım

Benimde düşük yaptığım hamileliğim le aynı hemen hemen son adet 3 u işte diğer ayın 3 bende pcos var ben 30 günü baz aliom bazen 32 bazen 26 günde oluo

Yok olmazsam giderim diyodum 5 6 ay sonra diyabette var bende bide 3 ayimda kaldım hamile ovulasyon kullandim.ama
Ne olur ne olmazsa vardır muhakkak bir sebebi, Rabbim en güzel zamanda anne olmayı nasip etsin inşallah. İnsana en iyi gelen kendi duasıdır, bol bol oku kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…