Gebelik testime bakrmısınız kafam cok karıştı

beyaz kelebekkk

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
127
31
30
Gecikmemim 6 günü bu gün test yaptım ilk başta çok silik çıktı bir 10 dk sonra bıraktım bir köşeye uyudum iki saat sonra kalktım böyle sizce kuruma çizgisi mi

Eklentiler

• 1000036483.jpg
    1000036483.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 151
  • 1000036481.jpg
    1000036481.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 158
O kadar çok gebelik testi yaptım ki bir kere bile kuruma çizgisi görmedim ablam yaşadı oda gebeymiş zaten 😂
İnşallah isteyen herkese nasip olur canım bir kürtaj geçirdim ozamndan sonra hiç elde edemedim 1 buçuk yıldır bir sürü tedavi olmadı iki aşılama işlemi negatif maddi kayıp üstüne manevi yorgunlugumuzu anlatamam bile tam vazgeçtiğim anda mucize olur

İnşallah isteyen herkese nasip olur canım bir kürtaj geçirdim ozamndan sonra hiç elde edemedim 1 buçuk yıldır bir sürü tedavi olmadı iki aşılama işlemi negatif maddi kayıp üstüne manevi yorgunlugumuzu anlatamam bile tam vazgeçtiğim anda mucize olur
İnşallah hamilesindir canım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin yarabbim sana 🧿🙏 bende 3 aydır deniyorum bu ay ümitliyim bakalım

Gecikmemim 6 günü bu gün test yaptım ilk başta çok silik çıktı bir 10 dk sonra bıraktım bir köşeye uyudum iki saat sonra kalktım böyle sizce kuruma çizgisi mi
Bence bekle biraz daha bir kaç gün sonra yine yap daha önceleri bende adet geciktiginde yaptım ama hep tek çizgiydi gebelik yoktu bende 8ci günü zor beklemiştim şuan hamilelik var. Ama kese var bebek daha görünmedi bekliyorum dua ediyorum olsun diye ama şuan tek çizgi bu yok tek olunca olmuyor tahlil yaptır kansızlık olabilir adet gormed
iysen eğer tabi gebelik yoksa

X