gebelik testime bakar mısınız

turuncu66

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2011
177
9
hanımlar ben konu açtım ama bir kişi konuma bakmıştı ben geçen hafta salı günü doktora gittim çatlatma iğnesi yapıldı çarşamba günü gece cinsel ilişkide bulundum iki tane testim vardı birini dün ve birini bugün yaptım dünkü çok silikti bugünkü ona göre daha belirgindi biliyorum erken ama evde test ola ola kendimi alıkoyamadım burda başka konuda döllenmenin 6.günü test yapana duydum ben de durur muyum size sorum ben klomen kullanmadım ama doktora gittiğimde sol overimde 18mm lik yumurtam olunca doktordan çatlatma iğnesi istedim sormak istediğim iğnenin etkisimidir yoksa hamilemiyimdir
hanımlar testi ekleyeceğim ama beceremedim bana tarif eder misiniz

iğne etkisi olabilir canım öyle duymuştum adet günün geçince yine yap bakalım boşa umutlanma ama inş.hamileseindir...

Merhabalar..öncelikle test yapmak için çok erken..adetinizin gecikmesiniz beklemeniz daha sağlıklı neticeler almanıza yol açar..iğnenin etkisinden de bazen testlerde pozitifimsi bir durum söz konusu oluyor ama zaten testlerin güvenilirliği %100 değil..benim size tavsiyem biraz daha sabırlı davranıp adet tarighinizi beklemeniz..inşallah ümit ettiğiniz neticeyle karşılaşırsınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…