Gebelik Testime bakar mısınız

zaman34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
198
248
Kızlar en son 1 ocakda adet olmuştum,bugun ovulasyon testi yapmak istedim yumurta takibi yapıyorum ,çok koyu çıktı şüphelendim gebelik testi yaptım o da bu şekilde çıktı,üstteki ovulasyon alttaki test gebelik testi,ayrıca 30 aralıkda kan testi yaptırmıştım beta sıfır çıkmıştı nasıl olabilir boyle bir şey elim ayağım birbirine girdi,bir de bu hafta gebelik yoktur diye diş tedavisi oldum ,1 kere röntgen 2 kere de diş çekimi için lokal anestezi oldum ağızdan ,bir sorun olur mu çok terginim

Son düzenleme:
bence kan ver stres yapma . o zaman yuksek ıhtımal daha yenı dollenme olmus yerlesmemıstır bıle ki sımdı boyle silik cıksın. adetın kac gun surdu ılıskı oldu mu hemen ardından? adet 3. gunu yumurtlama okumustum burda ve yabancı bi sitede. zamanında deli gibi okurdum da :)) kan ver de artıyor mu dusuyor mu kontrol etmıs ol :) hakkında hayırlısı.

Adetim cok değişik geldi bu ay ,az az ve uzun sürdü.adetten birgün öncede kan testim negatifti

Adetim cok değişik geldi bu ay ,az az ve uzun sürdü.adetten birgün öncede kan testim negatifti
yok zaten bence adetten sonra hamılelık olusmus 13 gun olmus sonucta adetın baslangıcından bu yana. bnce kan ver :)

kan testi ver canım gecenlerde bizim 2023 ocak grubumuzda da bi arkadaş aynı bu şekilde hamileliğini öğrenmişti sağlıkla gelsin inşaallah

Valla regli olana kadar umut var derdik simdi regli olurkende umut var mucize değilde ne bi arkadaşımızda aynı şekilde sizin gibi ogrendi dis konusunda iğnenin etkisi yok demişti dr bana ama kanal tedavisi ve rontgen bilmiyorum ama bisy olmamıştır icini ferah tut dr hemen gidip anlat istersen kan verdinmi

Hayır yarın sabah vermeyi düşünüyorum ,gerçekten cok tuhaf kan testini görmeden inanmak istemiyorum sonra cok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum

Hayır yarın sabah vermeyi düşünüyorum ,gerçekten cok tuhaf kan testini görmeden inanmak istemiyorum sonra cok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum
Ocak ayı grubunda bir arkadaşımızın da başına geldi değerleri de çok güzel arttı sizinde oyle olur inşallah

Eklentiler

• 16741962650086801617004351870160.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 63
Ilktekini adete 10 gun kala yaptim ikinci testi dun gece yaptim 3 testide bu sabah yaptim iki testim pozitif gibi duruyo ucuncude sadece ikinci cizgi beyaz cikti kirmizi olmadi adetime daga 5 gun var ama

Beta bugun baktığımızda 4400 olmuştu ama ne bebek var ne kese,beta artışı oluyor ama düşük iki katı olması gerekiyormuş,dün mesela 3400 dü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…