Gebeliğe Hazırlık Gebelik testime bakar mısınız 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

efulim5253

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2022
207
199
Günaydın arkadaşlar Perşembe günü adet olmam gerekiyor şimdi test yaptım ilk beş dakika içinde çıkan sonucu atıyorum. bu testler de yanlışlık olabilir mi bazı başlıklarda öyle yorumlar okudum . Yumurtlama üzerinden 16gun geçti. Tabiki kan testi vericem ama merak ediyorum böyle silik görüp hamile olan var mı .
Güncelleme : Fotoğrafı çok erken çektim sanırım on dakika içinde daha da netleşti o fotoyuda bırakıyorum

Eklentiler

• IMG_20220329_075632.jpg
    143,4 KB · Görüntüleme: 142
  • IMG_20220329_080335.jpg
    158,6 KB · Görüntüleme: 141
Son düzenleme:
Tebrıkler

Canım bu silik çizgi değil gayet belirgin bir çizgi.
Hatalı sonuç vereceğini düşünmüyorum ben şahsen. Onlar genelde erken gebelik testlerinde ya da çizginin belli belirsiz olduğu testlerde oluyor.
Tebrikler

Canım bu silik çizgi değil gayet belirgin bir çizgi.
Hatalı sonuç vereceğini düşünmüyorum ben şahsen. Onlar genelde erken gebelik testlerinde ya da çizginin belli belirsiz olduğu testlerde oluyor.
Tebrikler
Testi yaptım üç dört dakika sonra fotoğrafını çektim silikti o an heyecandan hemen attım buraya sonrasında netleşti. Teşekkür ederim cevabınız için

Benimde carsamba adet olmam lazimdi olmadim bugun adet sancim vardi yine bise yok test yaptim tek cizgi idi biraktim 5saat sonra cif cizgi a silik cizgi heyecan yaptim bida aldim test ondada cikmadi bi kqc saat sora oda ayni iki cizgi oldu ama ilk 5 dakka da cikardi dimi olsa

Evet çıkardı ama bazen sonradan olan çift cizgide de gebelik olabiliyor okumuştum birkaç yerde isterseniz kan da baktırın

Merhaba ne çıktı sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…