Gebelik Testim Negatif Mi

volkietolkie

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
58
16
26
Arkadaşlar merhaba,
Adetime yaklaşık 4 gün var, erken gebelik testi yaptım. Tam emin olamamakla birlikte bu şekilde iki tane silik çizgi görüyorum. Sizce durum nedir? Negatif mi 😟 Silik çizgiyi siz de görebiliyor musunuz? Özellikle göğüslerim çok hassaslaştı, birkaç gün önce aşırı ağrıyordu şu an o kadar ağrı yok. Regl olacak gibi sancı da yaşıyorum ama kasık ağrım da var. Yorumlarınızı almak istedim. Çok umutlanmak da istemiyorum.

Eklentiler

• IMG_8325.jpeg
    IMG_8325.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 163
  • IMG_8324.jpeg
    IMG_8324.jpeg
    33,5 KB · Görüntüleme: 161
Arkadaşlar merhaba,
Adetime yaklaşık 4 gün var, erken gebelik testi yaptım. Tam emin olamamakla birlikte bu şekilde iki tane silik çizgi görüyorum. Sizce durum nedir? Negatif mi 😟 Silik çizgiyi siz de görebiliyor musunuz? Özellikle göğüslerim çok hassaslaştı, birkaç gün önce aşırı ağrıyordu şu an o kadar ağrı yok. Regl olacak gibi sancı da yaşıyorum ama kasık ağrım da var. Yorumlarınızı almak istedim. Çok umutlanmak da istemiyorum.
Bence negatif adetin geçmesini bekle tekrarla ben öğrendiğim de 3 haftalikti ve halen göğüs hasasiyetim devam ediyor

Arkadaşlar merhaba,
Ay aynı durum bende de var yarın sabah ilk ısrarla yine yapıcam

X