gebelık testiiiiiii

gizem3566

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2011
17
0
tüp bebekte 2. denememız cıft emrıyo transferı yapılmıstı bugun beklenen gun kan verdım sonuc ıcın beklıyorum pc basında rabbım ınsallah ıyı haberler almammı nasıp eder ve benım gıbı bekleyen herkeziiiiiiiiiiiiiii amınnnnnn

tüp bebekte 2. denememız cıft emrıyo transferı yapılmıstı bugun beklenen gun kan verdım sonuc ıcın beklıyorum pc basında rabbım ınsallah ıyı haberler almammı nasıp eder ve benım gıbı bekleyen herkeziiiiiiiiiiiiiii amınnnnnn

allahım yardımcın olsun.o guzel duyguyu allahım sanada tattırsın

Allahım güzel ssonuçlar nasip etsin inşallah
Allaah bizlere de göstersin güzel sonuçlar
Aminnnn

ay senı tanımam etmem..
heycanlandırdın benı burda...
ay hadı hayırlı haberı alalım...

bır bebegın waktı varmıs o vaktı beklermıs..
olmazsada bebısın vaktını beklıyor annesı uzulme..
ama ıns vaktı bgndur

bende heyecanlandim vallahi..nezaman alicaksin sonucu canim..insallah hayirli haberler alirsin..

Ayın 14 ünde ben de senin gibi çok heyacanlandım kalbim yerinden çıkacak sandım.Şimdi senin sonucunu da merak ettim,Allah hayırlısıyla pozitif bir sonuç almanı nasip etsin.:KK49::KK49::KK49::KK49:

ay senı tanımam etmem..
heycanlandırdın benı burda...
ay hadı hayırlı haberı alalım...

bır bebegın waktı varmıs o vaktı beklermıs..
olmazsada bebısın vaktını beklıyor annesı uzulme..
ama ıns vaktı bgndur

ne guzel yazmıssın tesekkur ederım ayyyy ınsallah oyledır bugundur gunu hala beklıyorum snuc aldıgımda mutlaka yazıcammmmm

ne sonucmus cıkmadı gıttı..
annesı sen merak etme ama sende cok acele edıyoorsun..
nazlı bebegını bekleyıver azcık..

dedıgım gıbı cnm o vaktını bekler uzme sakın kendını negatıf cıkarsa..
cunku moral psıkolojı cok onmlı

ne sonucmus cıkmadı gıttı..
annesı sen merak etme ama sende cok acele edıyoorsun..
nazlı bebegını bekleyıver azcık..

dedıgım gıbı cnm o vaktını bekler uzme sakın kendını negatıf cıkarsa..
cunku moral psıkolojı cok onmlı
olmadı cıkmadı negatıf cıktı olmadddıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı:KK5:

cok kotuyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hayatta her şey bizler için kendini çok yıpratma ağla bağır çağır rahatla ama yarın olduğunda hiç birşey yokmuş gibi devam et hayatına..allah hepimizin yardımcısı olsun.. umarım son negatifin olur...

hayatta her şey bizler için kendini çok yıpratma ağla bağır çağır rahatla ama yarın olduğunda hiç birşey yokmuş gibi devam et hayatına..allah hepimizin yardımcısı olsun.. umarım son negatifin olur...

oyle yaptım canım hala gozlerım dolu dolu basım agrıyoooo ınsallah

hıcbırsey yokmus gıbı nasıl yasıycam bennnnnnnnnnnnn yaaaaaa:KK43:(((((((((((((((((((((((

hıcbırsey yokmus gıbı nasıl yasıycam bennnnnnnnnnnnn yaaaaaa:KK43:(((((((((((((((((((((((

gizemcimmm

canım benim......
yapma...
moralını bozmamalısın lutfen ya...
bak herseyde bır hayır vardır..
rabbım kullarına istediklerini vermezse..
ileride daha iyisini vereceği için bekletirmiş...
yapma kuzum gıt bı abdest al yasin oku için ferahlasın..
kıyamam sana yaa

gizemcimmm

canım benim......
yapma...
kıyamam sana yaa

3.5 yıl oldu beklıyorum halada beklıycem rabbım hayırlısını versın yapıcak bırseyım yok ama aglamamak elımde degıl cok umıtlenmıstım beklıodum olmadı nasıp tesekkur ederım destek oldugun ıcın saol allah razı olsun

gizemcimmm

canım benim......
yapma...
kıyamam sana yaa

doktorum cagırdı yarın tekrar kan tahlılı yaptırıcak bılmıorum allahtan umıt kesılmez varmı acabaa tüp bebek yaptırıp dusuk cıkıpta degeri yukselen

Canım geçmiş olsun üzülme takdir ALLAH' IN...Yukarıda yazmıştım ya senin gibi heyacanla test sonucumu bekledim ben de, sonucun benimki gibi olmasın diye yazmamıştım, benim de tüp bebek denemesiydi ve negatifti.Üzerinden sadece 4 gün geçti yani. Bir kızım var iki tüp denemesi sonrası oldu, bir kez daha deneyelim kardeşi olsun dedik olmadı, Allah izin verirse bir kaç ay sonra inşallah yine deneyeceğiz.Sizin de nasibiniz daha sonra gelecek inşallah.

Canım geçmiş olsun üzülme takdir ALLAH' IN...Yukarıda yazmıştım ya senin gibi heyacanla test sonucumu bekledim ben de, sonucun benimki gibi olmasın diye yazmamıştım, benim de tüp bebek denemesiydi ve negatifti.Üzerinden sadece 4 gün geçti yani. Bir kızım var iki tüp denemesi sonrası oldu, bir kez daha deneyelim kardeşi olsun dedik olmadı, Allah izin verirse bir kaç ay sonra inşallah yine deneyeceğiz.Sizin de nasibiniz daha sonra gelecek inşallah.

sende ınsallah cok ugrasmadan hayırlısıyla kavusursun bana cıft emrıyo transver edılmıstı daha umutluydummmmmmmmm

X