gebelik testi

B

begume

Ziyaretçi
arkadaşlar gebelik testi ilişkiden kaç gün sonra yapılır hamile olunup olunmadığı ne zaman belli olur

ılışkıden 10 gun sonra yapılan kanda gebelık testı kesın sonuc verır.
evde yapılan testlerde adetın gecıkmesıyle netıce verır canım.

yumurtlama günü ve çatlaması halindeki ilişkiden 15 gün sonra belli olur.çünkü benim doktorum öyle söylüyordu..

eğer geç döllenme değilse en fazla 15 gün içinde çıkması lazım

kızlar, benim beta hcg 63,55 çıktı, bu ne demek oluyor sizce, adet günüm 2 haziran..

kızlar, benim beta hcg 63,55 çıktı, bu ne demek oluyor sizce, adet günüm 2 haziran..

bu 2 haftalık felan daha çok yeni hamilesin demek tatlım. hayırlı olsun. allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah..

arkadaşlar benim arkadaşım ayın 11 de aşılama oldu şimdi normal test yapsak belli olrumu acaba erkan yapıpta belli olan varmı aranızda

hayırlı olsun gulogulocummm
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşşş...

ıdrarda da baksam çıkarmı sizce, inanamıyorum da süpriz bi gebelik oldu eğer hamileysem:) Normalde gebe olmayıp ta bir insanda 63,55 çıkamazmı ki sonuç? Şaşkınım hayırlısı diyelim

İdrarda da baksam çıkarmı sizce, inanamıyorum da süpriz bi gebelik oldu eğer hamileysem:) Normalde gebe olmayıp ta bir insanda 63,55 çıkamazmı ki sonuç? Şaşkınım hayırlısı diyelim

hayirlisi olsun
gebelik hormonu gebe olmayan kadinlarda 0 ile 5 arasinda cikar
5 in üzerindeki degerler gebelik oldugunu gösterir..
idrarda cikmasi icin belki biraz erken olabilir..adet günüm 2 haziran diyosun baya bi zaman var
ama gerekte yok zaten en güvenilir yöntemle sen gebe oldugunuzu ögrenmissin
ama illede o iki cizgiyi görmek istiyorum dersen bi dene bakalim belki silikte olsa bisey görürsün

evet yaa işten çıkıp hemen bi test alayım çatlarım yoksa ben..

Hanımlar merhaba,
Eşimin korunmasına rağmen iki kez kaza yaşadık ve gebeliğimden şüphe ediyoruz. Henüz yeni evliyiz ve buna hazır olmadığımız için biraz korku içindeyiz. İlk kazada adet evremin ilk haftasında olduğum için çok endişelenmemiştik ama ikincisinde ertesi gün hapı kullandım. Adetim gecikti, 3. gün bu.
Kanla gebelik testi nasıl uygulanıyor ve ne kadara mal oluyor? Şu anda idrar testine güvenemiyorum henüz 3 gün olduğu için.
Yardım lütfen...

fıyat konusunda hıÇ bır bılgım yok benım canım..devlet hastanesende yaptırdım ben bır kaÇ kez

Hanımlar merhaba,
Eşimin korunmasına rağmen iki kez kaza yaşadık ve gebeliğimden şüphe ediyoruz. Henüz yeni evliyiz ve buna hazır olmadığımız için biraz korku içindeyiz. ılk kazada adet evremin ilk haftasında olduğum için çok endişelenmemiştik ama ikincisinde ertesi gün hapı kullandım. Adetim gecikti, 3. gün bu.
Kanla gebelik testi nasıl uygulanıyor ve ne kadara mal oluyor? Şu anda idrar testine güvenemiyorum henüz 3 gün olduğu için.
Yardım lütfen...

özelde yaptrmıştım 20 ytl canım

Teşekkürler :)
Bugün kan testinden biraz korktuğum için kendimi rahatlatmak adına yine de eczaneden test alıp denedim ve anında negatif çıktı. Bugün gecikmenin 3. günü, güvenmeli miyim sizce sonuca?

kanla gebelik testi için her yer farklı fiyat uyguluyormuş. özel bir hastanesinde 60 TL, özel bir laboratuarda 30 TL'ye yapıyorlar. Sağlık ocaklarında ise ücretsiz yapılabiliyor. Ancak ücretli yerler kısa bir sürede sonuç verirken, sağlık ocağı 2 gün sonrasına sonuç için gün veriyor.
Sonucu da paylaşayım, 0.0 çıktı değer :)
Allah isteyenlere nasip etsin. :)

X