Gebelik testi

firt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
5
0
22
Merhaba arkadaşlar bugün test yaptim testin ön tarafında tek cizgi arka tarafında telefon ışığı vurunca iki cizgi çıkıyor gebelik var mi yoksa ben piskolojimi mi bozuyorum yardımcı olur musunuz lütfen

Merhaba arkadaşlar bugün test yaptim testin ön tarafında tek cizgi arka tarafında telefon ışığı vurunca iki cizgi çıkıyor gebelik var mi yoksa ben piskolojimi mi bozuyorum yardımcı olur musunuz lütfen
Bu sanki biraz pozitif görmeye çalışıyor gibi olmuş. Kaç gün gecikti adetiniz? 5-10 dk içinde çıkan bir çizgi yoksa hamilelik yoktur. Testin arkasından flashla tutup bakmayın bence. Zaten orda normalde bir çizgi oluyor eğer beta hcg yüksekse kırmızı olarak beliriyor o çizgi. Siz belki onun izini gördünüz?

Flaşi arkadan verince cok az çizgi görünuyor ön tarafta

Testin içindeki plastiğin gölgesine benziyor içini açar bakarsanız emin olabilirsiniz

Bence de pozitif görmek istiyorsunuz , anlıyorum , ama pozitif direkt çıkıyor zaten ışığa falan gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…