Gebelik testi

26ay66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
24
6
26
Hanımlar bu şekilde ileride bir çizgi gören oldu mu ilk çizgi testte biraz ileride görününce testi açtım ama 2. Çizgi çok ilerideydi sizce sonuç nedir aklım karıştı

Eklentiler

• 17278073106274618232881570346916.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 55
pozitif gibi geldi ama yoksa umutlandırmış olmak istemem. bazen içindeki çubuk kaymış olabiliyor üretimde. inşallah istediğin sonucu alırsın canım

O çizgi değil diye biliyorum uçlarda olan kâğıtta birikmiş idrar o yüzden pembeye dönmüş. Aklında soru işareti kalmasın istersen tekrarla testi

O çizgi değil diye biliyorum uçlarda olan kâğıtta birikmiş idrar o yüzden pembeye dönmüş. Aklında soru işareti kalmasın istersen tekrarla testi
Kan tahlili verdim ama ne kadar sürede çıkar bilmiyorum adetimde 2 gün gecikince biraz heveslendim

şimdi birinin sorusuna daha rastladım aynı şekilde çıkmış testi üstünü çıkartınca. demek ki testlerin bazılarında bu şekilde olabiliyor. üzüldüm yanılmış olabileceğimize umarım pozitiftir kan testin

Malesef, gecikmem hala devam ediyor ama kan testim 2 nin altında adetim 3 gün gecikmeli şu anda, hiçte gecikme yaşamam normalde tam gününde gelir, bu şekilde hamile kalan oldu mu, bir umut bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…