Gebelik Testi

Elif5255

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
2.124
1.324
25
Merhaba Arkadaşlar,

Ben 2 ay önce kürtaj olmuştum. İlk adetimden sonrada tekrar denemeye başlamıştık doktorum o şekilde önerdiği için. Ovulasyon zamanında baya bir belirtim vardı baş dönmesi baş ağrısı bel kasık ağrısı ama psikolojikte olabilir. Bu sabah kaset test yapayım dedim arkadaşım çok ısrar ettiği için erken gebelikte çıkıyormuş bu testte ama ben hamile olmadığımı düşünüyorum çünkü hiç silik çizgi yok birde adetime 6 gün kaldı . Yorumlar mısınız.

Eklentiler

• 7D2A5571-5C23-49B3-8D2D-22189CF7D915.jpeg
    53,9 KB · Görüntüleme: 69
Canım yumurtlama döneminde bu belirtiler zaten olur.Sana tavsiyem bukadar erken test yapıp kendini strese sokma.Ben testte pozitif görüp kanda negatifi gördüm ve inan çok kötü hissediyor insan en iyi belirti adet gecikmesidir geçerse gidip kan verirsin testle felan uğraşma boşuna gider paranda umutlarında

Kesinlikle bende katılıyorum. İlk hamileliğimde de zaten planlı yapılan birşey değildi 4 ay oldu ben evleneli adetim baktım 1 hafta gecikti dedim yeni evlendim ya hormonlarım değişti galiba dedim acile gittim kan testi aldılar hamilelik şüphen var mı dediler ona bile yok dedim ama yinede bta hcg ye baktılar hamike olduğumu duyunca şok olmuştum. Zaten ben 2 ay önce kürtaj oldum hemen ümitlenmek istemiyorumda. Ovulasyon tabiki yaptığım arkadaşım illa yap dedi bari yapayım dedim bu sabah yaptım

Anladım canım geçmiş olsun umarım her şey gönlünce olur ama birdaha test yapma bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…