Gebelik testi

Adete 3 gün kala negatif görüp sonradan pozitife dönen var mı hiç umudum kalmadı
Beeeeenn. Adetime 3 gün vardı test yaptım negatif bende üzüldüm yine mi tutmadı diye. Ama 3 gün boyunca hep rüya görüyodum umut oydu benim için adet günü kalkıp test yaptım yine rüya etkisiyle bi baktım ki pozitif inşallah sizin de böyle güzel bir sonuç olur. Ama olmazsa da Allah'tan umudunu kesme. Ovulasyon testi kullan

Teşekkür ederim saolun 3 gün daha sabredicem bugün iki tane birden yaptım neye inanmiyosam beklicem ama adet günüme kadar inşallah bende sizin gibi pozitif gorurum

Adete 3 gün kala negatif görüp sonradan pozitife dönen var mı hiç umudum kalmadı
3 gün kalayı bırak ben adet günü kan vermistim 0.1 çıkmıştı, bende umudumu kestim yok dedim ama adetim 18 gün geçti, bende düzensiz oldum yine diye hiç dikkat etmedim sonraa evde test yaptım pozitif çıktı inanamadım 4 tane daha yaptım hepsi pozitif çıkınca kan verdim yaklaşık 7000 çıkmıştı. Yani demem o ki umudunuzu kesmeyin. Bu ay olmazsa bidahakine olur benim 5 sene olmadı

Aynen bende beklicem zaten adet olursam da doktora gidicez artik

5 sene dile kolay rabbim sabır veriyor demekki sağlıkla kucagınıza alırsınız inşaallah hamile kaldıgınız ay herhangi bişey kullandınız mı yoksa kendiliğinden mi oldu

5 sene dile kolay rabbim sabır veriyor demekki sağlıkla kucagınıza alırsınız inşaallah hamile kaldıgınız ay herhangi bişey kullandınız mı yoksa kendiliğinden mi oldu
Tedaviyi bırakmıştım sıra ama c-lide bitkisel karışım diye bir macun var onu kullaniyorudum 3 aydır. Artık o mu vesile oldu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…