Gebelik testi

Nuran1209

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
121
74
25
Arkadaşlar 3 gün önce gebelik testi yaptım silik ikinci çizgiyi gördüm gidip hemen kan verdim kan ise 2 çıktı yani negatif demek ki test yanlış dedim sonra dün yine tekrar başka marka bir test yapayım dedim yaptım onda da silik ikinci çizgiyi gördüm akşamında da erken gebelik testi yaptım yine ikinci çizgi çıktı bugün sabah tekrar ilk idrarla yaptım yine pozitif başına gelen oldu mu hiç 3 gün önce kanda negatifti ama bütün gebelik testlerinde pozitif çıkıyor anlam veremiyorum

Çizgiler ne zaman çıktı peki kuruma çizgisi olabilir mi görsel var mı ?

Mavi olan 3 gün önceki bu arada testler ilk dakika çıktı fotoları ben bir kaç saat sonra çektim o yüzden bu şekilde

Bence bir süre daha bekleyin kan verin tekrar 2 değer yüksebilir belki, ama idrarda daha geç çıkar normalde o biraz enteresan olmuş ama ihtimal var o yüzden en iyisi çok ümitlenmeden takipte kalmanız hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Cnm kan 2 supheli bence ben en az on kere kan vermisimdir hep 0.0001 cikr sonrdn yukselen ck okudum 0.800 civari bile olup yukselen okudum 3 gun dha bejleyin sonra verin yenidir belkide

Evet adet günüm geçti dün tekrar kan verdim sonuç 23 çıktı ama bugün önce kahverengi uzayan akıntım oldu şimdi de ara ara kanamalarim var pihtili doktora pazartesi gidicem

Evet adet günüm geçti dün tekrar kan verdim sonuç 23 çıktı ama bugün önce kahverengi uzayan akıntım oldu şimdi de ara ara kanamalarim var pihtili doktora pazartesi gidicem
Sonucunuz ne oldu acaba o kadar ayni durumdayim ki kimyasal gecirdigimden supheleniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…