gebelik testi yardim

Bensiz Aska Doyma

Ol de Rabbim olsun
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2012
1.973
326
Merhaba kizlar dun actigim konuda idrar testimde ikicizgi gordugumu yazmistim t de ikinci cizgi olmadsi gerekiyrdu c nin hmn yaninda silik sekilde cikti dun aksam yine tekrarladim testi hicbirsey cikmadi negatif yni test bozuktu ssnirim fotoda yukleyemedim nedese olmuyor .
Ama adetvolmadim iki gun gecti adetim duzenlidr bu ay klomen kullnmistim ondanmi acaba dedim ama ?
Kremsi akintim var akinti gibide degil ayni krem gibi koyu kivamli yarn sbah kan testi yptrrcm basina boyle bsey geln varmi.
Klomen gecikme yaparmi ?

Merhaba kizlar dun actigim konuda idrar testimde ikicizgi gordugumu yazmistim t de ikinci cizgi olmadsi gerekiyrdu c nin hmn yaninda silik sekilde cikti dun aksam yine tekrarladim testi hicbirsey cikmadi negatif yni test bozuktu ssnirim fotoda yukleyemedim nedese olmuyor .
Ama adetvolmadim iki gun gecti adetim duzenlidr bu ay klomen kullnmistim ondanmi acaba dedim ama ?
Kremsi akintim var akinti gibide degil ayni krem gibi koyu kivamli yarn sbah kan testi yptrrcm basina boyle bsey geln varmi.
Klomen gecikme yaparmi ?

Klomen gecikme yapmaz canım tam tersine eğer düzensiz adet görüyorsan bile günü gününe getirir. Benim düzensizdir hep günü gününe olmuştum adet. İnşallah hamilesindir ondan gecikiyordur. Yarın ki kan testi sonucunu buraya da yazarsan seviniriz :) mutlu haber nede olsa :KK70:

İnsallah guzel heber verebilirim :KK43:
Testi gorunc cok sevinmistim yapinca basktim bisry cikmayinca banyoda birsktim sabaj esimngrup soylemidti aksam tekrarladim yoktu bisey ve eski testi adett gunumden 2 3 gun once tekrarlamistim ama ikincisi negetifti. Moralim cok bzuldu ;(

testin birinde çıkıp birinde çıkmamasını ben de yaşadım... eczaneye koşmuştum hatta 2 paket daha almıştım, eczacı sürekli tekrar etmene gerek yok, bir kere çift çizgi gördünse hamilesindir demişti, ki gerçekten hamile çıkmıştım

kızlar ıdararda ve kandfa gebelık testı yaptrdım sonuc husran :KK43: daha kotusu baska bır doktora esımın sperm testını yporumlattım azosperm dedı :KK43:

Allah yardımcınız olsun kuzum eşinin bir an evvel tedavi olması gerekiyor. Ve eşine keçi boynuzu kürü yap ve içir. İnşallah geçer bu derdinizde.

Allah yardımcınız olsun kuzum eşinin bir an evvel tedavi olması gerekiyor. Ve eşine keçi boynuzu kürü yap ve içir. İnşallah geçer bu derdinizde.
canım azosperm dedı doktor ama bızım sperm sayımız 24 mılyon yanı hıc yok degılkı varıkoselde cıkmadı yanı nıye boyle dedıkı dırek tup asılamada olmaz dedı kafam cok karıstı :KK43:
ben kecıboynuzu aldırdım evet sabahta konustuk gunde 3 kere ıcırecegım ınsallah . amın canım saoalsın

canım azosperm dedı doktor ama bızım sperm sayımız 24 mılyon yanı hıc yok degılkı varıkoselde cıkmadı yanı nıye boyle dedıkı dırek tup asılamada olmaz dedı kafam cok karıstı :KK43:
ben kecıboynuzu aldırdım evet sabahta konustuk gunde 3 kere ıcırecegım ınsallah . amın canım saoalsın

Sperm arttırıcı aktardan alabilirsin. Araştır sor soruştur ürolojiye gitsin doktor ona göre ilaç yazar belki.

X