Gebelik testi silik çizgi

egmis33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
19
3
27
Merhabalar arkadaşlar adetime 5 gün var böyle silik çizgi çıktı dün daha belirsiz şekildeydi sizce nedir

Son düzenleme:
Gebelik görünüyor yerinde olsam adetimin geçmesini beklerdim genelde önce kese sonra kalp atışı için çağırıyorlar buda biraz stresli oluyo. Adetin 1 hafta 10 gün geçtiğinde ultrason ideal gibi. Adet gününde veya bir iki gün sonrasında kan verirsin iki gün arayla böylece daha yüksek değerler görme ihtimalin olur stres yaşamazsın. Benim fikrim tabi yoksa şuan bile kan verebilirsin. Sağlık olsun 🙏🏻

Gebelik görünüyor yerinde olsam adetimin geçmesini beklerdim genelde önce kese sonra kalp atışı için çağırıyorlar buda biraz stresli oluyo. Adetin 1 hafta 10 gün geçtiğinde ultrason ideal gibi. Adet gününde veya bir iki gün sonrasında kan verirsin iki gün arayla böylece daha yüksek değerler görme ihtimalin olur stres yaşamazsın. Benim fikrim tabi yoksa şuan bile kan verebilirsin. Sağlık olsun 🙏🏻
dayanamayacağım galiba en azından betada kesinleşsin istiyorum boşuna umut etmiş olmayayım diye

Aynen ben çok erken öğrendim,dün de tekrar son kez test aldım yaptım emin olayım kan vermek için dedim çok şükür şimdi betayi bekliyorum
Benim adete 5 gün varken öğrendim bu kadar erken tahmin etmiyoedum açıkçası o yüzden inanmakta zorluk çekiyorum

Benim adete 1 gün kala test yapmıştım o gün kan verdiğimde 98 çıkmıştı. Teste göre de çok çok silik değil yani benim daha çok silikti 🥰 kan verin bence

X