GEBELİK TESTİ SİLİK ÇİZGİ

Zehra_5934

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
186
45
25
Yarin adet günüm 3 gün üst üste test yaptım bu şekilde çıktı geçen aylarda hep adete yakın test yapardım kuruma çizgisi bile çıkmazdı su tuttum belki kuruma cizgisidir diye ama aynı kaldı adet olcam gibi belirtilerim var yarını bekliyorum ama inşallah hamileyimdir...

Eklentiler

• 16352354346827486413033506022548.jpg
    16352354346827486413033506022548.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 522
  • 16352354820672118520428398803629.jpg
    16352354820672118520428398803629.jpg
    148,7 KB · Görüntüleme: 513
Yarin adet günüm 3 gün üst üste test yaptım bu şekilde çıktı geçen aylarda hep adete yakın test yapardım kuruma çizgisi bile çıkmazdı su tuttum belki kuruma cizgisidir diye ama aynı kaldı adet olcam gibi belirtilerim var yarını bekliyorum ama inşallah hamileyimdir...
Ben ikisinde de silik çizgi gördüm,inşallah hamilesinizdir 🤲

İkisindede silik cizgi var kaset testte daha belirgin erken gebelik testindeki kuruma çizgisi gbi sanki

Su tuttum derken anlamadım birde sabah yapmanız önemli sabahmı yaptnız misal ben dayanamadm aksama dogru yaptım silik cizgi cıktı ben gördüm ama eşim göremedi o çizgiyi ertesi gün sabah yaptım pembemsi daha belirgin çıktı
Sabah yaptım 3 kere testleri o şekilde çıktı hepsi belki kuruma cizgisidir diye su tuttum ama çizgiler değişmedi sadece az belirginlikleri var

Bence de var hayırlısı olsun inşallah sabah tekrar yapın ilk idrar ile koyulaşma var ise kan verin bence inşallah güzel haber alırsınız 💜

Ayyy. Yerinizde olsam sabah erkenden gidip kan verirdim. Var bence çünkü 😍

Sabah yaptım 3 kere testleri o şekilde çıktı hepsi belki kuruma cizgisidir diye su tuttum ama çizgiler değişmedi sadece az belirginlikleri var
Bencede kan testi verin belliki daha yeni bthcg seviyeniz cok yuksek degil oyuzden silik cıkıyor kan testi kesn cozum az cıksada biliyosunuzkı var bısıler :) benım ilk 8 cıktı birgun snra 25 cıktı simdi tek dilegim saglıklı ilerlemesi umarım sizinde vardır inşAllah kan testi yaptırırsanız bizede haber verin

Bnde de silik çıktı dün kan verdim 16 çıktı seninde var bence canım
Ay canım inşAllah ikimizinde vardır tüm isteyenlere nasip etsin rabbim güzel haberler olunca burdan paylasalım olurmu belki birbirmize umut oluruz ben 5 ay önce yine adete 2 gün kala silik cizgi ve kanda 9.39 la gebelik ögrendim katlanarak arttı kese ve kalp atısı gozuktu 5 küsür haftada am düşük yaşadım oyuzden biraz umutsuz yaklasıyorum ama rabbim herseyin en hayırlısını bilir saglıklı güzel gebelikler nasip olsun hepimize

Ay canım inşAllah ikimizinde vardır tüm isteyenlere nasip etsin rabbim güzel haberler olunca burdan paylasalım olurmu belki birbirmize umut oluruz ben 5 ay önce yine adete 2 gün kala silik cizgi ve kanda 9.39 la gebelik ögrendim katlanarak arttı kese ve kalp atısı gozuktu 5 küsür haftada am düşük yaşadım oyuzden biraz umutsuz yaklasıyorum ama rabbim herseyin en hayırlısını bilir saglıklı güzel gebelikler nasip olsun hepimize
Hayırlısı sizin içinde umut oluruz inşallah ama önüme bayram girdi kan veremedim pazartesiyi beklıyorum hem de adet günüm bugün bi test daha yapicam kaset bakalım

O kadar heycanlandım ama bugün adet günüm biliyorum ki bugün olmazsam hamileyim maalesef burdaki acil kan almıyor pazartesiye bekliyorum mecburen
Neden almıyor ben erişkin acilde kan verdim birz beyaz yalanlar söyleyerek hastayım kullanmam gereken antibiyotikler var gebelikten şüpheleniyorum çok rahatsızım eger gebe degilsem ilacları kullanıcma dedim :KK48:napiyim hak etmesinler yoksa rencide ediyorlar bunun içinmi geldiniz die :lülülü:

X