Gebelik testi ovülasyon testi

bnbi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2020
6
3
29
Merhabalar pco var bu ay korunmayı bıraktık adetime 2 gün var Ovülasyon testinde pik görünce gebelik testi yaptım. Görsellere bi bakar mısınız acaba gebelik var mı? Artımed kaset gebelik testi yanıltabilir mi?
82164CDD-84FB-4031-A2F7-A4617FF5115A.jpeg

Merhabalar pco var bu ay korunmayı bıraktık adetime 2 gün var Ovülasyon testinde pik görünce gebelik testi yaptım. Görsellere bi bakar mısınız acaba gebelik var mı? Artımed kaset gebelik testi yanıltabilir mi? Eki Görüntüle 3471778
Var gibi duruyor silik çizgi görünüyor çünkü. Artimed diğer testler kadar çok yanıltmıyor da inşallah vardır🥰 bence yarın hemen kan verin

Artımed asla yanıltmaz nerden bildiğimi sormayın 😃 pozitif kan verip netleştirin

Sonuç çıktı 2,62 2 gün sonra tekrar vereceğim bakalım ne durumda olacak☺️
Aslında 0 ile 5 arası değer negatif demek ama siz yine de bir daha verin birkaç gün sonra ama varsa bile değerin bu kadar düşük olmaması gerek çünkü regle 2 gün varmış yumurtlama üstünden zaman geçmiş yani daha yüksek olması gerekirdi. Neyse inşallah bir sonraki kan vermede yüksek değer görürsünüz 🌸

Aslında 0 ile 5 arası değer negatif demek ama siz yine de bir daha verin birkaç gün sonra ama varsa bile değerin bu kadar düşük olmaması gerek çünkü regle 2 gün varmış yumurtlama üstünden zaman geçmiş yani daha yüksek olması gerekirdi. Neyse inşallah bir sonraki kan vermede yüksek değer görürsünüz

Evet sonuç negatif oldu zaten artırma yanılttı beni ☺️ hala regl olamadım ama gebelik testleri negatif . O da büyük ihtimalle pcoden kaynaklanıyor zaten☺️

Adetim 4 gün geçti. İdrar testim olmadığı için ovulasyon testi ile yaptım. Sonuç bu. Bu ay da hamile değilim.

Eklentiler

• IMG20240904085936.jpg
    IMG20240904085936.jpg
    120,6 KB · Görüntüleme: 45
X