Gebelik testi lekelenme

dillaa

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
164
16
24
Kızlar iyi akşamlar merhaba herkese adetimden 6 gün önce pembe kahve akıntım başladı beyaz sıvıyla geliyor bugün adetimin 1. Günü test yaptım bu şekilde çıktı gören veya anlayan var mı ? 6 gündür de ara ara lekelenmem oluyor sürekli değil arada

Eklentiler

• IMG_5877.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_5880.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_5882.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_5881.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 50
Canım ben çok silik bi çizgi görüyorum sanırım geç döllenme olabilir bir kaç gün bekle regl olmazsan kan ver direk hayırlısı olsun

Canım ben çok silik bi çizgi görüyorum sanırım geç döllenme olabilir bir kaç gün bekle regl olmazsan kan ver direk hayırlısı olsun
Var ama dimi ben yanlış mı görüyorum evde dedim de lekelenmem var o beni tedirgin ediyor biraz ama sürekli gelen bir şey değil

Bende gördüm canım eğer lekenmen devam ederse durma doktora görğn önlem amaçlı
Öyle kan vs yok bazen sarı kahve pembe geliyor burdan atardım ama malum yasak böyle akıntı gibi geliyor jelimsi değişik bilmiyorum sanki orda iki çizgi belirmiş gibi dimi

Öyle kan vs yok bazen sarı kahve pembe geliyor burdan atardım ama malum yasak böyle akıntı gibi geliyor jelimsi değişik bilmiyorum sanki orda iki çizgi belirmiş gibi dimi
Çok silik görüyorum ama yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsin bir iki gğn bekle testi tekrarla canım

İnşallah adet olmam teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için baştaki iki çizgi kafamı karıştırdı aslında
Bence şüphelendim. Bak benim iki gün çnce böyle çıktı yarın yada diğer gün tekrar test yapıp gideceğim doktora

Eklentiler

• IMG_4410.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 35
Bence şüphelendim. Bak benim iki gün çnce böyle çıktı yarın yada diğer gün tekrar test yapıp gideceğim doktora
Sizinde belli olmuş aslında ikimiz içinde hayırlısı olsun adetiniz gecikti mi ve lekelenmeniz oldumu 5 6 gün önce batdan

Sizinde belli olmuş aslında ikimiz içinde hayırlısı olsun adetiniz gecikti mi ve lekelenmeniz oldumu 5 6 gün önce batdan
reglime 3 gün var oyüzden bende baya belli silik çıktı oyüzdengünümü bekliyorum sadece dğn beyaz akıntım oldu ekstra olarakta göğüs ağrısı kadık batması ve bel ağrıdı yaşıyorum hakkımızda hayırlısı. Bakalım

Bende bel ağrısı karın ağrısı ve vajina ağrısı yaşıyorum benim ilişkinin üstünden 9 10 gün geçti sizin sanırım 12 13 gün geçti

Bende bel ağrısı karın ağrısı ve vajina ağrısı yaşıyorum benim ilişkinin üstünden 9 10 gün geçti sizin sanırım 12 13 gün geçti
Benim değerlendirme gününe göre biz iki güne bir değerlendiriyorduk zaten muhtemelen 13-14 gün oluyor tahminimce döllenme 12 günde tamamlanıyor rahme inmesi oyüzden

Benim değerlendirme gününe göre biz iki güne bir değerlendiriyorduk zaten muhtemelen 13-14 gün oluyor tahminimce döllenme 12 günde tamamlanıyor rahme inmesi oyüzden
Benim 10 gün olmuş daha reglime 6 gün kala lekelenme geliyor işte anlamadım

Benim 10 gün olmuş daha reglime 6 gün kala lekelenme geliyor işte anlamadım
Tamam işte senin eğer tutunduysa muhtemelen döllenme aşamasında bu yüzden yerleşme kanaması yaşıyorsun ortalama 1-2 gün içinde tam gebelik oluşur ama şuan kanda daha net görebelirisn

Tamam işte senin eğer tutunduysa muhtemelen döllenme aşamasında bu yüzden yerleşme kanaması yaşıyorsun ortalama 1-2 gün içinde tam gebelik oluşur ama şuan kanda daha net görebelirisn
Bilmiyorum umarım inşallah adetimin 1. Günü bugün 6 gün önceden ara ara lekelenme oldu bakalım inşallah hayırlısı olmazsam bi kaç gün sonra yeniliyim testi öyle gidiyim ama var gibi anlattıklarıma göre sizce dimi

Bana göre var gibi ama yinede bir iki gün sonra tekrar test yap sonrada kan ver inşallah Allah nasip etmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…