Gebelik testi 2. Çok silik çizgi

hoperikhope

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
10
2
38
Kızlar merhaba, henüz reglim gecikmedi, 2 gün var ya da 1 regl olmama. Çok silik bir çizgi çıktı erken gebelik testinde resimde pek belli olmadı ama hamile olabilir miyim?

Eklentiler

• DCCF88E1-C534-41D9-9D66-884524A9C7FE.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 873
Ben göremedim çizgiyi bide erken gebelik testi adetine bir yada iki gün kalmış olsa daha kizmizi çıkardı bence inşallah vardır

Kaset test yap canım onlar bence daha ıyı.eltım hem bu testten hemde kaset testen aynı anda yaptı kaset testın.cizgısı daha netti.

Ben de gördüm çizgiyi, testin markası nedir acaba predictor falansa yanılma payı çok olmaz hamilelik vardır inşallah

Bende gördüm çok silik çizgi adetinizi bekleyin yada kan verin varsa bile çok yeni muhtemelen

Yok canım erken gebelik olunca daha net bekliyoruz ama öyle olmuyor gebelik cok yeni daha gecikmen olmamış silik olması normal

o kadar merak ediyorum ki, hamile miyim değil miyim silik çizgi ile ilgili çok yazı da okudum. sonucumu burdan da paylaşıcam belli olunca var ya da yok diye. merak edenlere de cevap olur

2 3 dak sonra çıktı
bndede olmustu bir ara ama sonra adet olmustum silik cikti hatta bazende ikinci cizgi silik olusu yarim saat sonra ciktigi sa oldu hani bekletin dior ya kimisi oylede oluo tekrarlarsin olmadi testi bir daha bole bisey yasarsan birde yumurtla catladimi catlamadimi o gunleri takip et adetini tahmn edebilirsin catlamadysa gec catliorsa adetinde ona gore gecikecektr hem o gunleri bilirsen kprunursun yada bebek istiosan o gunlerde iliskiye girersin

Merhaba bende test yaptım bugün reglime 5 gün var ve sizinkiyle aynı şekilde çıktı bir net diğeri çok silik bir çizgi bununla benzer testler üzerinden yapılan konuşmaları hep sonuna kadar okudum fikir edinmek için ama hiçbiri dönüp sonucu yazmamış sizin sonrasında ne çıktı acaba hamile miymişsiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…