Gebelik test kaset

anonimbuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
72
9
22
Kızlar normalde bugün regli günümdü fakat regl olmadım ben de gittim ovülasyon testi yaptım ovülasyon testinde çift çizgi çıktı ikisi de koydu gittim kaset aldım artımda markası ve negatif çıktı (akşam yaptım) kaset test adet 2-3 gün gecikince mi yapmalıydım sabah idrarla mı yoksa gerçekten acaba yok olduğu için mi negatif çıktı erken gebelik almadığıma pişman oldum var mı aranızda böyle Regl gününde negatif çıkıp daha sonra pozitif olan tecrübelerinizi dinlemek istiyorum

Eklentiler

• IMG_9475.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 216
sabah ilk idrarla yapmalıydınız daha net sonuç alırdınız

Reglden 2 gün önce sabah uyanır uyanmaz ilk idrar ile kaset test yaptım silik çıktı. Reglden 1 gün önce kan verdim hamileymişim.

Kızlar benim de yarın regl günüm bugün kaset test negatif çıktı ama ilk idrarla yapmadım kasıklarımda yumurtlamadan beri ağrı var sizce pozitife döner mi

Merhaba Sonucunun ne oldu acaba aynısını bende yaşadım üstelik erken gebelik testi de yaptım negatif 1 gün geçti adetim normalde geçmez hiç erken olurum bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…