Gebelik sekeri kac olmali

Isis19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
702
344
Merhaba arkadaslar 28. Haftamdayim bebegim ilk zamandan beri onde gidiyor ilk haftalar 1 hafta ondeydi simdi 2 haftaya cikti oncesinde yaptirdigim 50 lik seker yuklemesinde sonucun temiz ciktigi soylenmisti seker yok dendi ancak gecen gun doktorum sonradan seker baslamis olabilir dedi ve evde parmaktan olcmemi istedi sonuc bugun aclik 108 tokluk 1 saatte 149 2 saatte 134 cikti yarinda olcup pazartesi doktoruma sonuclari soylicem ama ancak icim icimi yedigi icin sizden bilenlerin bilgilendirmesini istedim kac olmasi tehlikeli simdiye kadar cok tatli, meyve yedim bir zarar olmusmudur bebegime

Biz bebek önde gittiği zaman çok iyi bir şey gibi algılıyoruz arkadaşımın bebeği 2 hafta önde gidiyordu benimki gunu güne gidiyordu bana güzel beslen her şeyden bol bol yenonde gitsin dedi ben yine çok yemedim son kontrole gittiğimde doktor 4 gün ileride dedi ben de iyi falan yaptım doktorda biz önde veya geri de olmasını istemeyiz 2 hafta ve üstü önde goden bebeklerde şeker, ileri donemlef de obezite gibi sorunlarla karşılaşırız dedi. Sakin bebeği büyütmeyin edeyim diye oturup günde 2 3 bardak süt içme kilolarla meyve yeme dedi

Canm okadar yemedim bende aslinda ne hergun oyle sut falanda icmedim meyve yedim biraz fazla birde son iki aydir dondurmaya sarmistim bebek hep onde gidiyordu zaten seker testindede bisey cikmayinca bende rahattim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…