Gebelik riski var mıdır kızlar

merryHi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
43
6
Kızlar 10 gündür falan mide bulantım halsizliğim var mideme sanki bir şey oturmuş gibi iş falan yaparkende direkt oturmak istiyorum halsiz oluyorum oturunca tüm ağrı bulantı gidiyo anlamadım reglimde dün bitti bir hafta gecikmeki oldum ama son ilişkim 3 ay önceydi her ay adette oldum adetimin gecikmesinden 7 gün sonra idrar testi yaptım öğleden sonra tek çizgiydi anlamadım bir şey sizce gebelik riski var mıdır?Bir de ben ilişkiye girdiğim hafta adet döngümün haftasıydı ama ben geciktirici kullanıp ötelemiştim adet olmamıştım sizce böyle gebelik riski var mıdır

Olsa niye çıkmasın yapmışsınız test
İşte idrar testi yaptım öğleden sonra yanılabilir diye düşündüm ama şöyle de düşününce psikolojik olarak böyle hissediyo olabilir miyim çünkü bundan 2 hafta öncesine kadar hiç belirti yoktu reglim gecikince kafaya çok taktım

Evet ama hamileyken regl olanlar var diye duydum ondan soruyorum eğer ki hamileyseniz ya da daha önceden gebe olduysanız böyle bir şey yaşadınız mı
Hamilelikte regl olunmaz. Regl döllenmeyen yumurtaların rahimden atılması demek, yumurta döllendiyse yeniden yumurtlama olmaz dolayısıyla regl de olmaz. Duyduğunuz şeyler sağlıksız gebeliklerde oluşan düşük kanamaları falan ama hastaneye gitmeye üşendiği için regl oldum sananlar

3 ay önce olmuşsa olmamışsınızdır stresten vs olabilir

Baygınlık geliyo 3 ay önceki ilişkilerinin üzerine kaç kere regl olup da hala hamilelik ihtimali var mı diye soranları gördükçe

Baygınlık geliyo 3 ay önceki ilişkilerinin üzerine kaç kere regl olup da hala hamilelik ihtimali var mı diye soranları gördükçe
Hepimiz insanız soru sorabiliriz normal yani ben de biliyorum reglken hamilelik olmaz ama çoğu kişi olduğunu söylüyo ben de bunu merak ettiğim için soruyorum

Evet ama hamileyken regl olanlar var diye duydum ondan soruyorum eğer ki hamileyseniz ya da daha önceden gebe olduysanız böyle bir şey yaşadınız mı
O dediğiniz son derece ender rastlanan bir durum, yani hem sağlıklı gebelik geçirip hem de her ay kanama yaşamak.. Ama siz test bile yaptım demişsiniz sizce mümkün mü ya en başından beri hamile olsanız negatif çıkması?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…