Gebelik Pozitif Ama doktor gebelik kesesi küçük diyor

nedirya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
69
1
43
arkadaşlarım ya en son adaet tarihim 25/7/08 ama son ikiaydır adetim 5 gün gecikmeli oluyor yani buay da 30/7/08 tarihinde olmalıydı iki gün geçti test pozitif doktora gidecektim öğlen o sırada kanamam oldu az miktarda doktora gittim doktor gebelik kesesi normalden küçük dedi yani ölü olabi,lir dedi yinede bir ihtimal düşük tedavsi başladı bir hafta sonra ben şu anda düşük tedavisi alıyorum ama gebelikle ilgili normal bütün şikayetlerim var bulantı kusma memelerde doldunluk ve hassasiyet duygusal olarak hassaskık sürekli uyku v.s bunlar bebek ölmüşsede tedaviden dolayı olurmu?

daha 9 ay önce bebeğim karnımda öldü13 haftada birdaha böyle acı yaşamakistemiyorum fikri olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim

arkadaşlarım ya en son adaet tarihim 25/7/08 ama son ikiaydır adetim 5 gün gecikmeli oluyor yani buay da 30/7/08 tarihinde olmalıydı iki gün geçti test pozitif doktora gidecektim öğlen o sırada kanamam oldu az miktarda doktora gittim doktor gebelik kesesi normalden küçük dedi yani ölü olabi,lir dedi yinede bir ihtimal düşük tedavsi başladı bir hafta sonra ben şu anda düşük tedavisi alıyorum ama gebelikle ilgili normal bütün şikayetlerim var bulantı kusma memelerde doldunluk ve hassasiyet duygusal olarak hassaskık sürekli uyku v.s bunlar bebek ölmüşsede tedaviden dolayı olurmu?

daha 9 ay önce bebeğim karnımda öldü13 haftada birdaha böyle acı yaşamakistemiyorum fikri olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim

öncelikle sakın heyecan yapma canımbenim 1 kızım var ikincissi 15 haftalık karnımda öldü acınıanlıyorum tekrar ultrasona girdiğinde belli olur canım o belirtilerin tedaviyle alakası yok bol bol dua et

teşekkür ederim ilgine ve alakana zaten duadan başka yapacak hiçbirşeyim yok

canim benim oncelikle tebrikler ama bence hic bosuna stres yapma bebegin de etkileniyor bak...daha yeni oldugu icin hamisligin gebelik kucuktur,ama buyur merak etme..Allah bebisini sana bagislasin canim.

canim benim oncelikle tebrikler ama bence hic bosuna stres yapma bebegin de etkileniyor bak...daha yeni oldugu icin hamisligin gebelik kucuktur,ama buyur merak etme..Allah bebisini sana bagislasin canim.

Allahım inşallah bir hafta rapor aldım kımıldamadan yatmam gerekiyormuş inşallah bu yatmalar ve tedavi boşuna değildir

bu konuyla ilgili gerçekten bilgim,dolayisiyla da fikrim de yok maalesef :S ama ne olursa olsun stres ve kötü düşünmenin sana hiçbir faydasi olmadigi gibi zararida olur..lütfen güzel düşünmeye caliş..muhtemelen kötü bişey olur diye kendini hazirlamak için böyle davraniyorsun ama yapma..Allah'in izniyle bebisin sag salim dogacak..dinlen bolbol,dua et bolbol..doktorunun dediklerini yapip duani da edersen inşaAllah herşey yoluna girecektir..tez zamanda güzel haberlerini bekliyoruz güzelim a.s.

bu konuyla ilgili gerçekten bilgim,dolayisiyla da fikrim de yok maalesef :S ama ne olursa olsun stres ve kötü düşünmenin sana hiçbir faydasi olmadigi gibi zararida olur..lütfen güzel düşünmeye caliş..muhtemelen kötü bişey olur diye kendini hazirlamak için böyle davraniyorsun ama yapma..Allah'in izniyle bebisin sag salim dogacak..dinlen bolbol,dua et bolbol..doktorunun dediklerini yapip duani da edersen inşaAllah herşey yoluna girecektir..tez zamanda güzel haberlerini bekliyoruz güzelim a.s.

teşekkür ederim iyi dileklerine bu bebişler süprüzde yapabiliyormuş küçük olup hızla büyüyebiliyormuş inşalah öyle olur Allahım yardımcı olsun

canım takma kafana girecek hersey yoluna aynı sey 6 haftalıkken banada söylendi kese cok küçük olması gerekenden 6 gün geride dedi bebeğimde görünmüyordu ama 1 hafta sonra boyutları normale yetişimiş dedi kalp atışalrını bile gördük korkma hayırlısıyla bişeycik olmaz

geç döllenme olabilir.benim ikinci bebeğimde 2 haftalık geç döllenme durumu olmuştu.keseyi görememiştik falan.
Kanama varsa dikkatli ol bol bol yat dinlen ve moralini yüksek tut.kanama bende de olmuştu sonraki haftalarda

teşekkür ederim arkadaşlar inşallah öyledir bu akşam belli olacak bakalım

Son düzenleme:
arkadaşlarım gebelik kesesi büyümüş iyi gidiyormuş teşekkür ederim ilginize ve cevaplarınıza ne olur dualarınızı eksik etmeyin

Canım çok sevindim gözün aydın. Bak bu süper bi haber. Sen bundan sonra kafanı takma, canını sıkma. Eğer bebeğin gelmeye karar verdiyse geriden de olsa gelir merak etme :) Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah...

canım benim... sakın sters yapma.....rabbim bebeğini sana bağışlasın....bol bol dua et... dilerim 1 hafta sonra kese normal boyuta gelir.....ve müjdeli haberlerle dönersin... dualarım seninle....sende dualarını esiegeme ve bebeğine sıkı sıkı tutun....hayırlısı olsun tatlım benim....

merhaba, bende gecen hafta cuma gunu test yaptırdım beta hcg degeri 421 idi. pazartesi gunu doktora gittim hamileliğin son adet donemine gore 5.5 haftalık olması gerktigini ama hamilelik kesesinin çok küçük oldugunu soyledi yaklasık 3.8mm. Kesenin küçük olması düşük tehdidi mi?? Bu ilk hamileliğim ve çok korkuyurum. Cevaplarınızı bekliyorum. tesekkurler...

X