Gebelik olabilir mi? Bilen bir şey söylese 🙏🏼

creamole123

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
152
49
28
Merhaba herkese
27 haziranda iki kez korunmasız ilişki oldu sabah ve akşam. Sonrasında eşimle korunmaya devam ettik henüz folik asit vs başlamadığım için.

Bugün regl sancısı ve çok hafif pembe/ açık kahve akıntı geldi ve durdu. Normalde direkt başlardı böyle bir şey görmemiştim.
Yerleşme kanaması için çok erken diye tahmin ediyorum henüz 8 gün oldu. Öyle değil mi? Bir de kramp tarzı regl sancısının aynısı.

Reglim aşşşırı düzensiz olduğu için hiçbir fikrim yok günüm ne zaman geçer. En son mart sonu olmuştum o derece. Lh fsh normal sadece amh çok yüksek.

Biraz yabancıyım bu konulara, yerleşme kanaması, regl sancısı gibi belirtiler konusunda tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Ne düşünüyorsunuz?

Not: Evet, regl olmazsam pazartesi test yapacağım şu an çıkmaz zaten. Sadece herkeste olduğu gibi merak oluyor, erkenden bilmek istiyorsun ihtimal varsa. Deneyimlerinizi merak ettim 🙏🏼

Teşekkür ederim, henüz acelem yok zaten, yeni yeni düşünüyorum ve süreci öğrenmeye çalışıyorum 😊 Sanırım kendimi dinlemek zorundayım çünkü çoğu kadın gibi düzenli bir döngüm yok maalesef, kafasına göre

Bence olabilir herkesin gebeliği kendine özel hepimizinki farklı olabilir de olmayabilir de bi testle herşey ortaya çıkar kan testi yaptırdınız mı

X