Gebelik olabilir mi anlayamıyorum

busrabusbusra

Umaykızım 💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
822
928
27
Kızlar merhaba buraya iki konu daha açmıştım aslında ama normalde bugün regl günüm ama olmadı. Normalde adetlerim asla şaşmaz ve adet günümden bir iki gün önce kahverengi lekelenmem olur fix ama hala öyle bir şey olmadı.
Bu ay çocuk için uğraşıyoruz. Normalde regl Olcak gibiyim yani kasıklarım da ağrı, gaz sancısı gibi bir ağrı ve göğüslerimde hassasiyet var. Az önce idrar testi yaptım ama negatif.
Hazır idrar yapmışken ovulasyon testi de yapayım dedim kırmızı çıktı. Dün yaptığım ovulasyon testi de koyuydu. Anlayamadım yani. Normal mi sizce gebelik olabilir mi test negatif olsa da? Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı?
Biraz daha silik olan dün ki daha kırmızı olan az önce yaptığım ovulasyon testi
IMG_20230113_182116.jpg

Sabah kadar da olmazsan, sabah ilk idrarla rest dene bence
Öyle yapıcam artık ama cidden kafam karıştı yani.
Hani adetlerim düzenli olmasa diycem ki belki yumurtlama günüm ama adetlerim de çok düzenlidir gerçekten hiç sekmez.
Ovulasyon testi denedim bu ay denediklerim de bile bu kadar kırmızı çıkmamıştı.
İlginç geldi baya 🤷🏻‍♀️

Kızlar bir bakın bana lütfen ya sizce kan testi vermeli miyim?
Dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım bugün gecikmemin 1. Günü.
Yukarıda da bahsettiğim gibi reglim çok düzenlidir.
Bugün, dün ve önceki gün yaptığım ovulasyon testleri aşağıda sizce böyle olması normal mi?
Gebelik testi yaptım sabah ama negatif çıkıyor. Gerçekten kafam çok karıştı

Eklentiler

• IMG_20230114_140014.jpg
    IMG_20230114_140014.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 149
Kızlar bir bakın bana lütfen ya sizce kan testi vermeli miyim?
Dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım bugün gecikmemin 1. Günü.
Yukarıda da bahsettiğim gibi reglim çok düzenlidir.
Bugün, dün ve önceki gün yaptığım ovulasyon testleri aşağıda sizce böyle olması normal mi?
Gebelik testi yaptım sabah ama negatif çıkıyor. Gerçekten kafam çok karıştı
Bence pazartesiye kadar regl olmazsanız, pzt günü ilk idrar ile tekrar test deneyin.
Kan vermek isterseniz pzt günü verirsiniz. Gecikmenin 3.günü olmuş olur. Daha doğru bir sonuç elde edersiniz.

Bu ovulasyon testlerini hiç anlıyamıyorum. Ama regl henüz 1 gün geçmişse erken olabilir. Bekleyin 1 hafta geçmesini. Yada en garanti kan verin.

Kızlar merhaba buraya iki konu daha açmıştım aslında ama normalde bugün regl günüm ama olmadı. Normalde adetlerim asla şaşmaz ve adet günümden bir iki gün önce kahverengi lekelenmem olur fix ama hala öyle bir şey olmadı.
Bu ay çocuk için uğraşıyoruz. Normalde regl Olcak gibiyim yani kasıklarım da ağrı, gaz sancısı gibi bir ağrı ve göğüslerimde hassasiyet var. Az önce idrar testi yaptım ama negatif.
Hazır idrar yapmışken ovulasyon testi de yapayım dedim kırmızı çıktı. Dün yaptığım ovulasyon testi de koyuydu. Anlayamadım yani. Normal mi sizce gebelik olabilir mi test negatif olsa da? Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı?
Biraz daha silik olan dün ki daha kırmızı olan az önce yaptığım ovulasyon testi
Eki Görüntüle 3191244
Geçen ay aynı durumu yaşadım 2.kez yumurtlama olmuş ve ben değerlendirmediğim için pişman oldum. Eylül ayında ovülasyonla hamile olduğumu öğrenmiştim 2.çizgi çok koyuydu her zaman çıkan çizgi çok silikti siz her ihtimale karşı değerlendirin bu durumu

Geçen ay aynı durumu yaşadım 2.kez yumurtlama olmuş ve ben değerlendirmediğim için pişman oldum. Eylül ayında ovülasyonla hamile olduğumu öğrenmiştim 2.çizgi çok koyuydu her zaman çıkan çizgi çok silikti siz her ihtimale karşı değerlendirin bu durumu
Peki testi ne zaman yapmıştınız

Merhaba balım nasıl sabrediyosun kan testi vermiyosun, :KK5: ikinci yumurtlama değildir umarım, inşallah sağlıklı bir gebeliktir
Canım ne biliyim kaç tane kaset test yaptım hepsi negatif çıkınca varmış gibi gelmiyor. Hamile olduğuma inanmak istiyorum ama acaba psikolojik mi diyorum 😢

X