GEBELİK KOLESTAZI

Egm7455

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2023
4
0
28
Merhaba arkadaşlar , 32+4 günlük gebeyim . Kontrole gideceğim günün gecesinde şiddetli kaşıntı şikayetim başladı ve doktorum görünce direk gebelik kolestazından şüphelendi ve dahiliyeye gönderdi . Alt ast değerlerim normal çıktı fakat safra asitleri yüksek çıktı . Şiddetli kaşıntım var ve ağlatacak şekilde o günden beri uyku uyuyamaz oldum . Bu durumu yaşayan var mı ? Süreç nasıl ilerledi .

Of of ne çektim doğurana kadar geçmedi malesef çok geçmiş olsun

Bu sorun 2 gebeligimde çıktı son haftalara doğru , hemen acil doğuma gönderiyordu doktorlar . Allah yardım etsin zor biseydi inşallah duzeirsin

Mutlaka araştırma hastahanesine gidin kontrol altında olması gereken ciddi sonuçları olan bir durum. Bu süreçte 10 gün hastahanede yatan kardeşimi 3 ogun enginar yedirerek çıkardık hiç çıkma planı yoktu doktor ne yaptınız demişti hersey tuketemiyorsunuz karaciger için bir tek enginar bulabilmistik çok geçmiş olsun

Çam sakura şehir hastanesine gidiyorum . Yarın sonuçlarımı göstereceğim , ne diyecekler bende merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…