gebelik kesesi ve kalp atısları

jade_06

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
878
396
merhaba arkadslar
ben dün ultrasyona girdim.doktor kalp atıslarını duymadı henüz çok küçük dedi.gebelik kesisi görünüo ama cok ufakmıs
bi sıkıntı olurmu tam ılarak kac haftalık hamıle oldugumu bilmıyorum sizde böle olanlar varmı
korkuyorum bi sıkıntı cıar diye

doktor zati söylemis canım..
daha cokkücüktürde ondan duymamıssındır..
bence telaslanma kese simdilik gorunmus bebi daha olusmamıs olabilir
icini ferah tut hersey olacagına varır..

6-7 haftada duyarsın canım panik yapma:1hug:

bencede endişelenme dr.da bişey dememiş baksana
belki geç döllenme olmuştur

canım benim başımada geldi kesenin içinde bebek görünmedi hatta boş gebelik bile dediler bana ama hamdolsun daha sonra bebişimizi gördük. eğer son adet tarihinin ilk gününü bana yazarsan sana daha iyi yardıncı olabilirim... unutmaki herkezin gebeliği bir olmaz... Rabbim sağlık versin

canım bende ilk gittiğimde bebiş daha 4 haftalıktı minicik bi kesecik vardı iki hafta sonra gel dedi doktor iki hafta sonra duyduk kalp atışını korkma canım hiç doktorda daha minik demiş ya

daha hamileliğin ilk başlarında böyle şeyleri sıkıntı yaparsan nasıl zaman geçirceksin.Bu kadar kafana takma tadını çıkar herkeze müjde ver sevin:))))

kızlar bende bugün dr gidicem 5+3 üm acaba kalp atışını duyarmıyım??

ben ilk gittiğimde doktora 7+4 haftalıkmış. İlk muaynede duymuştuk kalp atışını çok güzel bir duyguymuş. senin içinde bir can var . düşününce bile garip geliyor. ben ki bir karıncanın bile canı olduğunu çırpındığını gördükçe allahın büyüklüğüne şaşıran bir insanım bu bebek olayına aklım fikrim ermiyor kızlar :ecrin_bebek:

evet arkadaşar cok sağolun :)
dediğiniz gibi geç döllenme sanırım .son sat 17 ocaktı hesaba göre 6 haftalık cııyo ama henüz 4 haftalıkkmıs 2 hafa sonraya tekrar çağırdılar.Acıkcası bu sitede cok dolasıyorum ve tecrübelere bakarak korkuyorum.Boş gebelik olur diye.Çünkü çok heycanlı ve çok hevesliyim.bişey olmasundan korkuyorum.

Kızlar genelde 6. haftadan sonra kalp atışı duyulur. İçinizi ferah tutun yani. Allah bebişinizi sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin.

canım korkma hiç boş gebelik denilen sonradan da boş olmadığı anlaşılan arkadaşlarmızda var inşallah iki hafta sonra duyarsın bebişinin kalbini

şimdi o iki hafta ne kadar zor geçer değilmi -tatlicadiarzu- . fazla kafana takmamaya çalış bence . hatta bebeğine neler alıcaksın ne ciciler giydireceksin onları düşün mutlu ol bence süprizzzzz allahın iznizle gittiğinde duyarsın bebeşişin kalp atışlarını inşallah .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…