gebelik kesesi görüldü ama... arkadaşlar lütfen yardım

buzmavisi....

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2009
20
0
arkadaşlar bugün doktora gittim ilk kez ultrasona girdim gebelik kesem görüldü 14mm. 5 hafta 3 günlük hamileyim ama kalp atışları duyulmadı doktorum 2 hafta sonraya gün verdi 2hafta sonra duymamız lazım kalp atışlarını dedi ben şu an çok panik durumdayım lütfen bu konudaki tecrübelerinizi paylaşırmısınız:Saruboceq:

selam öncelikle hayırlı olsun gebeliyin , içini rahat tut lütfen kahverengi akıntın falan yoksa büyük ihtimalle geç döllenme olmuştur kalp atışı zaten 6.5 haftalıktan sonra belli oluyor . :)

gayet normal arkadaşım,benim keselerimde beş haftalıkken görüldü,kalp atışları ve bebekler 7.haftada görüldü,genelde bu böyledir,özellikle karından yapılan ultrasonlarda,hayırlı olsun hamileliğin,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

canım panik yapacak bişey yok korkma zaten kalp atışı 6. hatta 7. haftadan sonra duyuluyor bak kesede görülmüş panik yapma.Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

aynı durum bendede var üstelik benim dr. çarşamba da duyamazsa kürtaj dedi çok üzülüyorum umarım herşey yolunda gider......

cnm bu çok normal....bnm kalp atışımda 7.hafta gittiğimd eduyulmuştu...
hiç kötü düşünme..hep güzel şeyler düşün..
bol bol dinlen...

canım hiç sıkma canını. benim de kalp atışları 7. haftadaki kontrolümde duyulmuştu ki doktor en erken 7. hafatda duyarız demişti. 5 haftalıkken gittiğimde kesen güzel oluşmuş kanamaların yok güzel görünüyo demişti senin doktorun bi yorum yapmadımı????

canım sıkma canını bende 8+3 gunluk hamıleyım daha cok erken benım kıde ultrasonda 6+3 gunluk olarak gorundu ama duyulur ıkı hafta sonra daha cok kucuktur kendı bılenem gorunmez hıc uzulme dua et bol bol melegıne.Hayırlı ugurlu olsun,saglıklı sıhhatlı dogsun ınsallah:CüvCüv:

evet canım arkadaşların hepsi gerekli cevabı vermiş ama için rahat etsin diye bende söyleyim bende 5+1 ken gittim sadece kese göründü. 7. hafta bebeği ve canlı olduğunu öğrendim.... eğer geç döllenme gibi bir durum söz konusu isede belki 7. haftada değil ama 8 haftada mutlaka kalp atışını görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…