gebelik kesem küçükmüşş

seval_koray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2010
119
0
arkadaşlar son adet tarihim 27 ekim.normal hesaplara göre 7 hafta 1 günlük olması lazım bebeğimin.bugün doktora gittik kalp atışlarını duymak için ama doktor gebelik kesen fazla büyümemiş dedi.geç döllenme olabilir yada bi sorun var galiba gibi bişey söledi.konuyla ilgili bilgisi olanlar yardım edermisiniz lütfennn

Canım bekleyeceksin başka yolu yok. Her iki ihtimalde olabilir. Sen kötüyü düşünme...

Canım bekleyeceksin başka yolu yok. Her iki ihtimalde olabilir. Sen kötüyü düşünme...

bencede kötü düşünme benımde gittigimde adet tarıhıme gore 1.5 hafta küçüktü. doktor 2 hafta bekle tekrar gel dedı ve tekrar gıttıgımızde büyümüş ve kalp atışlarını görmüştük.. strese girme 1-2 hafta daha bekle..

inşallah benimde öyle olur.çok kafama takılıyo düşünmekten alamıyorum kendimi.ama çokkk teşekkür ederim az da olsa rahatladım...

inşallah benimde öyle olur.çok kafama takılıyo düşünmekten alamıyorum kendimi.ama çokkk teşekkür ederim az da olsa rahatladım...

canım ya bunlara çok fazla takılma sen, ne zaman yumurtladığından emin değilsen belki geç yumurtladın o yüzden de böyle geride görünüyo...çünkü özellikle hamile kalmak istediğimizde kendimizi strese soktuğumuzdan yumurtlamada baya bi gecikme olabiliyor... bi de yani bu doktorlar da farklı farklı görebiliyorlar bazen, belki başka bi doktor öyle bi gerilik görmezdi bilemeyiz ki...doktorun tecrübesi, kullandığı cihazın ne kadar iyi olduğu vs. bunlar çok önemli...ayrıca doktorların daha açıklayıcı ve aydınlatıcı olması gerekiyo bence ama nedense sanki sen anlamazsın havasında bütün doktorlar, anlatmaya üşeniyolar sanırım insanı merakta bırakıyolar böyle...ama bence hiç kötü bişey çıkmıycak burdan...kalp atışlarını duydunuz mu peki? belki geç döllenme oldu ise biraz daha beklemek gerekir onun için de...sen içini rahat tut canım, canını sıkıp minik yavruyu da sıkma orda tamam mı?:)

hayır kalp atışlarını duymadık henüz.allah izin verirse pazartesi duyarız inşallah.belirtilerde yeni başladı bende zaten.sigaradan tikssinmeye başladım mesela 2 gündür.sabah bulantıları hala yok ama....ilginize çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…