gebelik kaç günde belli olur???

ozzllemm999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
90
1
ilişkiye girdikten kaç gün sonra gebeliğin oluşup oluşmadığı anlaşılır??? yardımlarınız benim için çok önemli teşekkür ediyorum

ilişkiden 13 gün sonra kan testinde çıkar.. idrar testinde çok silik çıkıyor hatta ben 12 gün sonra test yapmıştım çıkmıştı:nazar:

kızlar hamilelik şüphem var 3 gündür.şuan da majezik kullanıyorum eğer bebek varsa 3 günde belli olur mu yani ilaç bebeğe zarar verir mi

kızlar merhaba haziranın 7 sinde regl oldum adetlerim 21-28 gün arasında değişiyordu.bu ay gecikeli bugün 6. günüm hiç bu kadar gecikmemişti, fakat 15-22 haziran arası tatildeydik, hava değişimi, yolculuk vs. etkilemiş olabilir mi diye düşünüyorum? adet belirtilerim her ay gebelik belirtileri gibi oluyordu. kasıklarda ağrı ,adet olmadan 1 hafta önce başlayan mide bulantısı, sürekli uyuma isteği yorgunluk göğüslerde sızlama yani gebe kalsam da anlayamacağım gibi belirtiler.şimdi yine göğüslerim 1 haftadır sızlıyor ve ağrıyor,giyinip soyunurken dahi sızlama olur uçlarında , sanki adet olmuşum gibi akıntı hissediyorum ama bakıyorum şeffaf akıntı var,bel ve sırt ağrısı var ama adet olacağım zamanda oluyordu bu, ara sırada mide bulantısı hafif gün içinde yaşıyorum.10 gündür falan inanılmaz üşüyorum geceleri, bazen gündüz de ayaklarım buz gibi oluyor,ben battaniyeyle örtünüyorum eşim pikeyle.( sadece ayak üşümesi adet öncesi de oluyordu ama bu kadar uzun sürmüyordu ve sadece ayaklarım üşüyordu şimdiyse hem ayaklarım üşüyor hem de içim üşüyor).bazen de karnımda göbek çevreme çok hafif iğne batar gibi hissediyorum.başka hiç bir belirti yok.belki psikolojiktir bunlar da ama daha önce 2-3 gün geciktiği olmuştu kan testi yaptırıyordum hep olumsuz oldu.bu kez idrar testi yapmak istiyorum bugün ama sizce erken mi? yine negatif çıkmasından korkuyorum.belki de regl olcak - olmayacak stresinden gecikiyordur diye düşünüyorum o yüzden de yapıp yoksa bile rahat olayım diyorum.bebiş te istiyorum. kafam çok karışık acaba tatilden dolayı mı gecikti diye düşünüyorum ama kaç gün gecikir ki bu kadar etkiler mi geleli 18 gün oldu.sizce ne yapmalıyım?

ben adet olmam gereken gun idrar testinde cikmisti ama dusuk olanda gec dollenmeydi 10 gun gecmisti adetimi hic belli olmuyo iste ama yap bi idrar testi aklinda soru isareti kalmasin

X