Gebeliğe Hazırlık Gebelik istiyorum tavsiyeler nelerdir arkadaşlar?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok valla hiç tahlile falan bakmadan direk Folbiol verdi ben değiştirsem mi bunu ya? Ya da 2 günde bir mi alsam ya da yarıya kırıp mı kullansam
Bence doktorunu değiştir canım. Tahlil yapmadan ilaç mı verilir ay sinirleniyorum bazı doktorlar neden böyle?

Banada tahlil falan yapmadan vermişti o zamanlar çocuk düşünmediğim için kullanmamıştım

Ya arkadaşlar birde benim adetim bu ay 3 gün erkenden oldu acaba gebelik için stres yaptığım için mi adetim erken oldu diye düşündüm

gebelik düşünüyorsan yapman gereken en önemli şey "düşünmemek" biraz ironik oldu ama ne zaman zamana bırakıyorsun o zaman geliveriyor uğraştıkça direniyor olmuyor sanki

gebelik düşünüyorsan yapman gereken en önemli şey "düşünmemek" biraz ironik oldu ama ne zaman zamana bırakıyorsun o zaman geliveriyor uğraştıkça direniyor olmuyor sanki
Haklısınız aslında takınca stres çok oluyor

Faydasını gördün mü?

Ahh kuzum neler neler kullandım ama hiçbir şeyin faydasını görmedim maalesef. Benden başka herkeste işe yarayan o kadar çok şey var ki. Ama denemek istersen dene belki sende işe yarar. Bana da dua edersin
Canım inş bir gün nasip olur, üzülme
Benimde rezerv az, senin sıkıntın ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…