Gebelik ihtimali

askhicbitmez

annesinin kuzusu geliyooo
Kayıtlı Üye
3 Mart 2010
1.245
21
ben 6 aylık evliyim 3 aydır korunmadan birlikte oluyoruz ve doktor muayeneme düzenli gittim herhangi bir sorun olmadığı iletildi progestan verdi doktorum günde 3 defa içiyorum hep vucudu gebeliğe hazırlar hemde düşük riskini azaltır dedi birde folbiol verdi 2 ay gebe kalamadım son adet tarihim 27 şubat bu ay çok umutluyum yumurtlama sürecince birlikte olduk geçen gün dayanamadım test yaptım fakat negatif çıktı bebeğim olmasını çok istiyorum daha adetime 3 gün var sizce kanda yaptırsam çıkar mı?internette çok araştırıyorum bal-tarçın-çörek otu karışımını okuyorum ve denemeyi düşünüyorum bugün adet olcakmışım gibi sancım ve bel ağrım var göğüslerim acaip şiş belki psikolojik de olabilir çünkü ilaç da gaz yapıyor biraz sizce ihtimalim var mı

canım inşallah hamilesindir.yoksada lütfen üzülme ilaçlar seni hazırlıycaktır sağlıklı bir gebelik geçirmeni sağlayacaktır.

birde kanda çıkarmı diye sormuşsun çıkar ama ne kadar geç yaptırırsan o kadar iyi çünkü erken yaptırınca değer düşük oluyo hadi 2 gün sonra bı daha yaptır artmısmı stres oluyo ınsan. adetın 1 gun geçince yaptır bence.

birde kanda çıkarmı diye sormuşsun çıkar ama ne kadar geç yaptırırsan o kadar iyi çünkü erken yaptırınca değer düşük oluyo hadi 2 gün sonra bı daha yaptır artmısmı stres oluyo ınsan. adetın 1 gun geçince yaptır bence.

bugün olmam gerekiyordu hem sabah oluyordum ama daha olmadım inşallah vardır diyorum yarın sabah akadar beklicem olmazsa test yapıcam ya idrarım da köpürme oluyor 2 sabahtır bu bi belirti olabilir mi

bugün olmam gerekiyordu hem sabah oluyordum ama daha olmadım inşallah vardır diyorum yarın sabah akadar beklicem olmazsa test yapıcam ya idrarım da köpürme oluyor 2 sabahtır bu bi belirti olabilir mi

olabilir.midende yemekten 2 saat sonra kazınma oluyormu?gaz,birde kasık ağrısı .inşallah canım hayırlısı olsun.

olabilir.midende yemekten 2 saat sonra kazınma oluyormu?gaz,birde kasık ağrısı .inşallah canım hayırlısı olsun.

idrardan biraz önce test yaptım negatif çıktı bikaç gün daha beklicem ya dün açtım başım dönüyordu artık kazındı resmen karnım bide sabah uyanınca çok acıktığımı hissettim kan testi yaptrsam mı

X