Gebelik ihtimali nedir?

maviboncuk1111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2024
17
1
Merhabalar graves hastasıyım 2 haftadır tedavi görüyorum thyromazol tb kullanıyorum bu süreçte doktorum en az 1 yıl gebe kalmami yasakladı. Ancak son 1 haftadır göğüslerde şişlik ve hassasiyet meme ucunun çıkması koku hassasiyeti bazı durumlarda mide bulantısı karin şişliği ve akşam 7 de bastıran uyku durumları yaşıyorum. Geçen ay regl oldum ve şu an regl günüme 15 gün var. Yine de hızlı gebelik testi yaptım negatif yani ondan da emin olamıyorum 2. Çizgi basta silik gibi geliyor sanki belki de psikolojik olarak. Gebe kalınınca ilk ay regl de olunabiliyormus yerlesme kanamasi deniliyor bunu arkadasimda yasadik. İlacın etkisi mıdır bilmiyorum. Bu ilacı kullanıp böyle etkiler yaşayan var mı? Veya ilaci kullanip ne gibi etkiler yasadiniz? Yoksa gebelik ihtimali var mıdır? Yardımcı olur musunuz?

İlacı kullanmadım ama regl ve yerleşme kanaması çok farklı şeyler. Erken gebelik testi yapın adetiniz yakınsa
Anladım bi arkadaşım da regl olmuş da hamile olduğunu bilmiyormuş normal regl sanmış diger ay regl olmayınca test yaptırmış doktor da yerleşme kanamasidir muhtemelen demiş o yüzden ben de emin olamadım bi danışmak istedim

X