Gebelik için kür

Eozlemtsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
691
300
32
Hanımlar merhaba.gebelik için nette havuç ve incir kürü gördüm deneyen ve faydasını gören var mı acaba.?sabah başladım ben ama adet bitiminde hemen başlamadım .

Geçen reglimde 1,5 hafta yapabildim bıraktım . Çalışıyorum ve zor oluyordu sabah akşam hazırlaması :) devam edemedim. Henuz regl tarihim gelmediği için ise yaradimi bilemiyorum:) olumlu bir haber alırsam bilgi veririm . Senin problemin neydi ne için başladın acaba

Aslında sorunum yok öle geçen hafta muayene oldum şükür bsey çıkmadı.gebelik düşünüyorum da yeniden ilk bebeğimi kaybettim.bu kür de yumurtalıklar için iyi diye duydum çatlama sorunu oluşursa vs engel oluyor diye duydum o yüzden .sen ne için başladın peki?

Hanımlar merhaba.gebelik için nette havuç ve incir kürü gördüm deneyen ve faydasını gören var mı acaba.?sabah başladım ben ama adet bitiminde hemen başlamadım .
Bende bu ay denedim canım 10 gün kadar yaptım ama 21 gün yapmadım orada öyle yazıyordu. Benimde adetime 10 gün var bir belirtim yok işe yaradımı bilemiyorum yumurtlama takibide yaptırmadığım için güzel oluşup çatladı mı bilemiyorum

İnşallah faydası olur bizlere .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…